Menü İcon

Serenay Sarıkaya: ''Müziğe oyunculuk kadar tutkum yok''

Serenay Sarıkaya: ''Müziğe oyunculuk kadar tutkum yok''

En son 6 yıl önce konuşmuştuk. Kariyerinizde çok hızlı bir yol aldınız. Önce bu marka işbirliğinden başlayalım. Nasıl bir teklifle geldiler size?

- Bayağı iddialı bir teklifle geldiler. Aslında güzel de bir hikayesi var. Head&Shoulders ile ilgili herkes gibi benim de birtakım algılarım vardı. Daha erkeksi bir marka olduğuna dair mesela. Bana “Ürünümüzü kullan ve teklifimizi öyle değerlerdir” dediler. Böyle yaklaşılınca bir bildikleri var diye düşündüm, nitekim dünyada bir numaralı markaymış. İlk kadın temsilcisi olduğum için çok mutluyum. Güzel bir yola çıktık birlikte. Bu işbirliği kapsamında güzel işler de yapacağız. Üniversitelere gideceğiz, bu da beni heyecanlandırıyor. Serenayca bir şeyler katabileceğimi düşünüyorum.

Bu tür işbirlikleri, sevenlerinizi yönlendirdiği için bir sorumluluk da barındırıyor kendi içinde. Kendi deneyiminizi nasıl paylaşırsınız?

- Meslek hayatımda seçimlerimi öylesine yapmamaya gayret ettim. Karşılıklı bir güven duygusu oluşunca, sahiplenip benimseyip savunabileceğim bir hale gelince dahil olmayı tercih edenlerdenim. Bir memnuniyetsizlik olsa, böyle bir yola çıkmam mümkün olmazdı. Duruşlarını da çok seviyorum. Kendilerine “özgüven sponsoru” diyorlar. Beni takip edenlere de aşılamak istediğim şey özgüvenli olmak, kendin olmak, kendini sevmek. Bu başlıklar altında bir iş yapabildiğimiz için çok mutluyum.

,

Yorum Yaz