Menü İcon

Melis Birkan: ''İşimle anılmak istiyorum''

Melis Birkan: ''İşimle anılmak istiyorum''

- Filme nasıl dahil oldunuz?

Hem yönetmenimiz Tolga Örnek hem de Tolga Çevik, Pınar rolünde benim oynamamı düşünmüşler. Senaryoyu gönderdiler, sonra oturduk, konuştuk. Hikayeye aynı yerden baktığımızı gördüm ve filme dahil oldum. Çünkü hem senaryoyu beğendim, hem Pınar karakteri benim için değişik bir karakter oldu, hem de iki Tolga ile de çalışmak zaten istediğim bir şeydi.

- Tolga Çevik ile çalışmak nasıl bir deneyimdi?

Tolga’nın programına daha önce iki kere konuk gitmiş ve çok keyif almıştım, o sadece konukluktu tabii. İşine bu kadar saygıyla yaklaşan, disiplinli ve yetenekli biriyle çalışmak tabii ki benim için güzel bir deneyimdi. Ayrıca şunu da söylemek isterim ki; Tuna Çevik gibi genç, yetenekli ve iyi bir oyuncuyla çalışmak benim için ayrıca bir keyifti.

- Filmde canlandırdığınız karakterden biraz bahseder misiniz?

Pınar, hayatının beklemediği bir zamanında hamile kalarak bir çocuk sahibi olan genç bir kadındır. Ama sonra bebekle nasıl baş edeceğini bilemediği için, “belki de korktuğundan”, bebeği babasına bırakıp aslında ortadan kaybolur. Yıllar sonra kendi hayatını düzene soktuktan sonra kızının ve babasının karşısına çıkma cesaretini bulur ve olaylar gelişir.

,

Yorum Yaz