Menü İcon

Yeni Gelin dizisi oyuncuları Jessica May ve Tolga Mendi: Sürprizlere hazır olun...

Yeni Gelin dizisi oyuncuları Jessica May ve Tolga Mendi: Sürprizlere hazır olun...

‘ORTALIK ÇOK TATLI KARIŞIYOR’

Yeni sezonda, konağın karantina altına alınmasıyla Adana’dan Karadeniz’e uzayan bir hikâyeniz var. Buna ilişkin neler söylersiniz? Karadeniz nasıl, Adana’ya döndükten sonra nasıl bir hikâye bizleri bekliyor?

J.M.: Yeni senaryo elime geldiğinde Karadeniz’e gideceğimizi öğrendim ve çok sevindim. Yönetmenimiz Ersoy Güler çok güzel bir konaktan kaçış hikâyesiyle sezonu açıyor. Karadeniz’de, eskiye dayanan ve üstü örtülmüş hikâyeler vardı, onlar gün yüzüne çıkıyor. Hazar’ın nişanlısı, Baran’ın sevmediği biriyle evlenmek durumunda kalması filan derken bir şekilde Adana’ya geri dönüyoruz. Bu sezon seyirci ekran karşısında çok eğlenecek. Biz hazırız, inşallah onlar da hazırdır. Yeni bölümü biz de iple çekiyoruz.

T.M.: “Yeni sezonda bizi neler beklemiyor ki?’”desek daha doğru olur. Enerjik ve çok dinamik bölümler bizi bekliyor. İlk 2 bölümümüzü Karadeniz’de çektik. Rize’de gerçekleştirilen çekimlerde tatildeymişiz gibi çok eğlendik. Doğanın kollarında güne uyanmak çok güzeldi. Yeşile doyduk. Komediyle dolu çok özel sahneler var. Gencinden yaşlısına herkese hitap edebilecek özel ve güzel bölümler seyircileri bekliyor.

J.M.: Seyirciyi bol kahkaha ve komediyle dolu eğlenceli bir aksiyon bekliyor. Bu sezon Bella’nın çocuğu olacak diye bekliyoruz ama çocuktan önce başka olaylar olacak, ortalık çok tatlı karışıyor.

‘HER AN BİR SÜRPRİZ OLABİLİR’

‘Yeni Gelin’in sezon finalinde, Bella seçimini annelikten yana kullandı ve hayatını tehlikeye atmak pahasına ameliyat olmayı reddetti. Fakat Bella’nın bu fedakârlığı konaktaki dedikodu kazanını durdurmaya yetmedi. Bella anne olacak mı?

J.M.: Onu Ersoy Hoca’ya (Güler) sormak lazım vallahi, biz bilmiyoruz. Şu an bir haber yok ama her an bir sürpriz olup çocuk haberi gelebilir. Biz de neler olacak merakla bekliyoruz.

T.M.: Bella anne olacak mı olmayacak mı bunu ilerleyen bölümlerde göreceğiz ama ufak tüyolar vereyim, güzel şeyler olacak. Yine bu durumla alakalı komedi durumlar olacak. Hastalığıyla alakalı yeni gelişmeler var ama çocuğu olacak mı olmayacak mı bunun hakkında hiçbir şey söyleyemiyoruz. Konakta dedikodu kazanı hiçbir zaman durmayacak.

Yeni Gelin dizisi oyuncuları Jessica May ve Tolga Mendi'nin röportajı!, Yeni Gelin dizisi oyuncuları Jessica May ve Tolga Mendi'nin röportajı!

Yorum Yaz

Yorumlar

Levent Özdemir 2018.07.18 15:45

Çok yakıomıssınız hayırlısı