Menü İcon

Yeni Gelin dizisi oyuncuları Jessica May ve Tolga Mendi: Sürprizlere hazır olun...

Yeni Gelin dizisi oyuncuları Jessica May ve Tolga Mendi: Sürprizlere hazır olun...

Show TV’nin, Cumartesi akşamları ekranları başındaki milyonları kahkahalara boğan dizisi ‘Yeni Gelin’ yeni sezonun ilk bölümüyle seyirci karşısına çıkıyor. İstanbul’da filizlenen Bella ile Hazar aşkının Mezopotamya’nın egzotik topraklarına kök salma mücadelesini konu alan ‘Yeni Gelin’de macera kaldığı yerden devam edecek. Başrol oyuncuları Jessica May ve Tolga Mendi’yle dizinin yeni sezonunda seyircileri bekleyen sürprizleri konuştuk...

'Sezona bomba gibi hazırız'

Uzun bir yaz döneminin ardından ‘Yeni Gelin’ kaldığı yerden devam ediyor. Yaz sizin için nasıl geçti?

Jessica May: Brezilya’ya gittim ve ailemle bolca vakit geçirdim. Köpeklerimi ve atlarımı 7 aydır görmüyordum, onlarla hasret giderdik. Türkiye’ye dönmeden bir süre önce de Rio’ya gittim. Orada Corcovado ve Kesmeşeker Dağı’na çıktım. Çok keyifliydi. Kesmeşeker Dağı çok fazla turist çeken bir yer, büyük bir duvara yazı tahtası asmışlar. Oraya büyük harflerle karaladığım bir ‘Yeni Gelin’ hatırası bıraktım. Ziyarete giden Türk misafirlerin yüzünde bir tebessüm bırakmışımdır.

Tolga Mendi: Yaz sezonunda bir şey yapamadım. Babam rahatsızlandı ve 21 Temmuz’da babamı kaybettim. Onun işleriyle uğraştım pek bir yeri gezemedim benim için hayatımda geçirdi- ğim en kötü yazdı diyebilirim. Ama çokça kafamı dinleme vaktim oldu. Yeni sezona bomba gibi hazırım. Bunun sahnelere ve diziye de yansıdığını düşünüyorum.

Yeni Gelin dizisi oyuncuları Jessica May ve Tolga Mendi'nin röportajı!, Yeni Gelin dizisi oyuncuları Jessica May ve Tolga Mendi'nin röportajı!

Yorum Yaz

Yorumlar

Levent Özdemir 2018.07.18 15:45

Çok yakıomıssınız hayırlısı