Menü İcon

Turabi: Acun paramı kuruşu kuruşuna verdi

Survivor All Star şampiyonu Turabi, Alem FM'de İrfan Aslanhan'ın sunduğu "Radyo Makinası"programına konuk oldu.

Röportaj Gazetesi

Turabi: Acun paramı kuruşu kuruşuna verdi

Survivor All Star şampiyonu Turabi, Alem FM'de İrfan Aslanhan'ın sunduğu "Radyo Makinası"programına konuk oldu.

Yetenek Sizsiniz'de keşfedildikten sonra Survivor yarışmasıyla ünlenen Turabi ilginç açıklamalarda bulundu. Turabi zaman zaman ortalığı kırıp geçirirken kimi zaman da çekimlerde başına gelen ilginç olayları anlattı.

İşte Turabi'den ilginç açıklamalar:

Agresif Değilim

Normal hayatta sokakta hiç kimseyle tartışmam. Adada açlık ve yarışmanın verdiği heyecandan dolayı daha agresif olduk. Sadece ben değil bütün yarışmacılar agresifti.

"Omzumu Morarttım

Filmin provalarında gerçekçiliği yansıtmak için kemik tespihle gerçekten vuruyordum. Yönetmen en sonunda "yeter vurma" diye beni uyardı.

Kuruşu Kuruşuna Ödedi

Acun abi paramı kuruşu kuruşuna verdi. Hatta zaman zaman tarihinden önce verdi.

Ayla Algan'dan Ders Alıyorum

Herkesin eksikleri vardır. Ben de kamera önünde olmayı seçtiğim için kamera önündeki eksiklerimi kapatmak için tabii ki eğitimini alacağım.

Farklı Tanıyor

Sosyal medya kullanıcılarının çoğu beni sadece agresif ve kavgacı zannediyor. Yolda görenler bana ön yargısız yaklaşıyor. Benim adıma açılmış çok fazla sahte hesap var; ancak bunun önüne geçmek çok zor.

Şafak Sezer

Survivor'dan çıktığım günden beri Şafak Sezer'in yardımını inkar edemem. Şafak Sezer'le bir projemiz var ama henüz kafamızda. Büyüsü kaçmasın diye kimseye bundan bahsetmiyoruz.

Nefret edenler beni tanımayan tanımak istemeyen kişiler. Beni tanıyanlar zaten biliyor. Sevenim olduğu kadar nefret edenim olması iyi ortada kalmaktan daha iyi.

Söyleşi: Radyo Makinası

,

Yorum Yaz