Menü İcon

Tülin Özen ve Ahmet Rıfat Şungar: ''Aramızda bir ilişki var, net''

Tülin Özen ve Ahmet Rıfat Şungar: ''Aramızda bir ilişki var, net''

Show TV’nin yeni ve sevilen dizisi ‘Aşk ve Gurur’, heyecanlı bir başlangıç yaptı. Bir aile hayatının içindeki olayları ve elbette karakterlerin birbirine duyduğu aşkı yakından gördük. Heyecanlı gelişmeleri her bölümde izlemeye devam edeceğiz. Dizide Türkan ve Kadir karakterlerine hayat veren Tülin Özen ve Ahmet Rıfat Şungar, gerçek hayatta da uyumu yakalamış, eğlenceli bir çift. Birbirlerine espri yapmaktan da geri durmuyorlar, birbirlerini korumaktan da. Uyumu yakalayan çifti izlemek daha da keyifli olacak. Mahallenin havalı gençlerinden Kadir, amatör lig takımlarından birinde futbolcu. Üstelik yakışıklı ve karizmatik... Türkan’a o kadar âşık ki, aralarındaki yaş farkını umursamıyor. Onun için varsa yoksa Türkan... Tam bir aşk kadını olan evin büyük kızı Türkan ise kendi ayakları üzerinde durup yeniden âşık olabilmenin hayalini kuruyor. Öte yandan Kadir’in ilgisinden hoşnut, ona karşı da kayıtsız değil. Rollerini çok seven ikiliyle keyifli bir çekim yaptık. Rollerinden hayatlarına işte karşınızda Tülin Özen ve Ahmet Rıfat Şungar.

Bir aile dizisi olarak başladı ‘Aşk ve Gurur’ ve kısa sürede karakterlerin aşkları gündeme geldi. Projenin size yansıması nasıl?

Tülin Özen: Türkan’ı çok sevdim. Böyle bir arkadaş grubunun içinde Türkan yaratmak eğlenceli olacaktı. 5 çocuğa bakmak durumunda kalarak bir anne rolünü üstlenmek zorunda kalıyor. Bir taraftan başının belası var.

Ahmet Rıfat Şungar: Çatık kaşlı adam rollerinden insan biraz sıkılıyor. Kadir’in de ileride neye dönüşeceğini bilmiyoruz ama bu çocuk 5 saniyeden fazla sinirlenmiyor, hep “Vardır bir nedeni” diyen bir tarafı var. İşin en büyük sürprizi ise kasttı. “Kimlerle çalışmayı hayal edersin ve partner olarak kime güvenebilirsin” diye düşündüğünde aklına gelen isimlerle partner olabilmek hem çok güzel hem de zor. Daha çok çalışmayı gerektiriyor. Üzerine yatamıyorsun hiçbir şeyin.

T.Ö.: Sen daha kibar konuşarak bu röportajda ön plana çıkmaya çalışıyorsun ya inanılmaz. (Gülüyorlar.)

,

Yorum Yaz