Menü İcon

Şeyma Subaşı: ''Hayatı pozitif yaşarım''

Şeyma Subaşı: ''Hayatı pozitif yaşarım''


Sosyal medya fenomeni olmak gibi bir hedefiniz var mıydı?

Fenomen olduğumu düşünmüyorum ama büyük ilgi gördüğümü söyleyebilirim. Şu yaşıma kadar hiçbir zaman bir şeyleri hedef yapıp yönelmedim. Bu iyi bir şey diye söylemiyorum ama hedefleri ve hırsları olan biri değilim. Sadece bana güzel gelen şeyleri paylaşmayı seviyorum.

Yapılan yorumlara bakarak, onca insanın sizi niye takip ettiği ve beğendiği konusunda düşünceleriniz neler?

Allah güzel şartlarda yaşamayı nasip etti. Gezmeye ve yeni yerler görmeye karşı ciddi bir merakım var. Pek çok insan değişik yerler görmek için beni takip ediyor. Ayrıca maddi durumu olan da vakit bulamadığı için benimle geziyor gibi oluyor herhalde.

Sosyal medyada artık daha az paylaşım yapıyorsunuz, neden?

Orada beni seven belli bir kesimle güzel iletişim kurdum. Ne zaman sokağa çıksam, pozitif enerji verdiğimi söylüyorlar. Bu, beni çok mutlu ediyor. Daha önce de söylediğim gibi bu konuda çok büyük bir kararlılığım yok. Eskiden çok paylaşmayı seviyordum şimdi artık daha az... Belki de yarın öbür gün hiç paylaşmam. Sosyal medya benim için tek kelimeyle; eğlence.

Bazılarının, “Acun sayesinde geziyor dünyayı” demesinden rahatsız mısınız?

Acun sayesinde geziyorum, bunun söylenmesinden neden rahatsız olayım ki? Kusura bakmayın, ama Melania Trump da Donald Trump sayesinde First Lady oldu. Ne yapalım yani kadına düşman mı olalım?

,

Yorum Yaz