Menü İcon

Serkan Çayoğlu: ''Farklı biri olma lüksüm var''

Serkan Çayoğlu: ''Farklı biri olma lüksüm var''

Aslında bir ekonomist ama ekranlara bir geldi, pir geldi. Kızlar ona hasta. Yakışıklı, utangaç, güler yüzlü, samimi ve mütevazı biri Serkan Çayoğlu... Kendinden 6 dakika büyük çift yumurta ikizi var. Tüm projelerinde önce ona sonra ailesine danışıyor. Ama sonunda kendi bildiğini okuyor. Çünkü “Keşke” demeyi hiç sevmiyor. En zor zamanlarında bile pes etmemek üzerine bir felsefesi var. Anı yaşamayı seviyor. Kafasına estiğinde arabaya atlayıp uzaklara sürebiliyor. En son kaptanlık ehliyetini de almış. Denizde olmayı çok seviyor. Bu onun yeni tutkusu. Evini iki kedisiyle paylaşıyor ve “Müthiş bir duygu” diye özetliyor. 2 yıldır yüzü olduğu Avon’un yeni parfümü Avon Man için kamera karşısına geçen Çayoğlu ile lansman öncesi buluştuk.

Çevremde herkes senin için “Samimi, sevimli ve tatlı bir çocuk” dedi...

- Teşekkür ederim. Aslında bana çok yaklaşmazlar. Soğuk mu göründüğümü bilmiyorum ama tanıdıktan sonra tepkileri o yönde oluyor.

Son işinden bu yana neler yaptın?

- Kaptanlık ehliyeti aldım. Arada denize çıkmayı seviyorum. Teknesi olan arkadaşlarım var. Zaten “En güzel tekne arkadaşının teknesi” derler. Arkadaşlarımla denize açılmayı, güneşin yansımasıyla denizden gelen güzel kokuyu içime çekmeyi çok seviyorum.

,

Yorum Yaz