Menü İcon

Seray Sever: ''Ruh eşimi buldum''

Seray Sever: ''Ruh eşimi buldum''

Oyunculuk, yapımcılık, sunuculuk, gazetecilik… Şimdi de astroloji eğitimlerinin verileceği bir okul açacaksınız. Nasıl bir okul olacak?

-Çok değerli, kendi alanında  söz sahibi Sevilay Eriçdem, Olgu Ilgın ve Nursun Emlek gibi astrolog arkadaşlarımla müthiş bir pozitif enerjiyle yola çıkma hazırlığındayız. Acelemiz yok. En iyi ve en faydalı eğitim vereceğimiz noktada zodyak dostlarımızla buluşacağız.  Okulumuzda klasik, modern,  Uranyen ve Vedik astroloji üzerine hem temel hem de ileri seviye eğitimleri olacak. Ayrıca workshop ve seminerler düzenlenecek. Merkez İstanbul’da olacak ama on-line eğitim ve danışmanlıklarla Türkiye’nin hemen her yerine ve diğer  ülkelere de ulaşacağız.

Astrolojiyle ne zamandır ilgileniyorsunuz?

-Astrolojiye ilgim 13 yaşlarında başladı. Henüz beş yaşındayken Dolunay’ı dakikalarca izlerdim. Karşımda bir yüz varmış da bana gülümsüyormuş gibi gelirdi. Esas lise yıllarında profesyonel astroloji kitapları toplamaya başladım. O gün bugündür yerli yabancı müthiş bir koleksiyonum oldu. Her sene güvendiğim astrologlara harita analizimi yaptırırım. Yıllarca Hakan Kırkoğlu’ndan danışmanlık alıp yol haritamı anlamaya çalıştım. Sonunda haritam uygun işaretleri gösterdiğinde Göklerin Bilgeliği Okulu’ndan eğitim almaya karar verdim ve astrolog oldum. Şu an Hakan Kırkoğlu’nun master sınıfına devam ediyorum aynı zamanda Sevilay Eriçdem’le de Uranyen Astroloji üzerine çalışıyoruz.

,

Yorum Yaz