Menü İcon

Selin Şekerci: ''Kendimi Seyid'e bırakırsam canımdan olacağım''

Selin Şekerci: ''Kendimi Seyid'e bırakırsam canımdan olacağım''

Size bakınca insanın aklına Margaret Keane’in meşhur koca gözlü çocuk tabloları geliyor...

- (Gülüyor) Annemin ailesi Azeri kökenli, babamda da Araplık var. Herhalde genlerin etkisiyle gözlerim böyle. Ergenliğe kadar “Ne kadar güzel gözlerin var” derlerdi. Ben de gözlerimin beni hep özel ve güzel kıldığını düşünmüştüm. Ancak ergenlikte gözlerim yüzünden bir anda arkadaşlarım arasında dalga konusu haline geldim. Ama şimdi gözümün ekmeğini yiyorum! Kendimi bakışlarımla ifade etmeyi seviyorum.

Birçok dizide başrol oynamanıza rağmen özel yaşantınız hakkında hiçbir şey bilmiyoruz. Bu, gizemli görünme derdi mi yoksa size karşı yeterli ilgi mi yok?

- İkisi de değil. Görünür olmayı tercih etmiyorum. Kendi jenerasyonumdaki meslektaşlarım gibi ortada olmamamın bir sebebi de güvensizliğim ve korkularım... 

Nedir sizi korkutan?

- Hayat. Hayata ve etrafımdakilere güvenen biri değilim. Kısıtlı bir alanda güvende yaşamayı tercih ediyorum. Tanınmaya başladıkça kendimi daha çok kapattım. Fazla evden çıkmam, çok sosyal değilim. Zaten benim hayattaki derdim oyunculuğumla tanınmak. Herkesin bir zamanı olduğuna inananlardanım. Kendimi ortaya atmaktansa benim de ortada olacağım zamanın geleceğini biliyorum.

,

Yorum Yaz