Menü İcon

SELİN CİĞERCİ DOSTLARININ YARDIMINA İLK KOŞACAK İNSANDIR

İlker Koç genç gazeteci Mustafa Demir’in instagram canlı yayınına konuk oldu. Demir, Simge Sağın’ın ünlü fenomen Selin Ciğerci’den şaka olarak 150 bin lira borç istemesi olayı ile ilgili merak edilenleri sordu.

Röportaj Gazetesi

SELİN CİĞERCİ DOSTLARININ YARDIMINA İLK KOŞACAK İNSANDIR

SİMGE SAĞIN, SELİN CİĞERCİDEN ‘150 BİN TL’ İSTEDİ


Seçkin Süngüç ile Fezi Altun'un 'Bize Kaldı' isimli programını duymuşsunuzdur. YouTube üzerinden yapılan programın 29 Kasım’da yayınlanan bölümünde konuk Simge Sağın’dı; muhabbeti bol ve eğlenceli bir video oldu.
Simge Sağın, Selin Ciğerci'den şaka olsun diye 150 bin lira borç istedi... Sonrasında ünlü fenomenin verdiği cevap olay oldu! Ülke gündeminde oturdu.

Mustafa Demir

BORÇ İSTEME OLAYI KURGU MUYDU?


Ünlü isimler veya ismini gündemde tutmak isteyen isimler bazen planlı çalışmalar yapabiliyor. Hatta bir çok ünlü isme baktığımızda onları gündeme düşen bomba haberler ile tanımaya başlıyoruz. Bende merak ettim…

Mustafa Demir

“HANGİ DOSTU SIKIŞIK OLSA, YARDIMINA İLK KOŞACAK İNSANDIR”


Mustafa Demir, UçanKuş Tv program sunucusu ve aynı zamanda PR alanında deneyimli isim İlker Koç’a sosyal medyaya servis edilen borç isteme videosunun planlı bir çalışma olma ihtimalini sordu.


İlker Koç, böyle bir ihtimalin olmadığını şu sözlerle aktardı;
“Selin, insanların zor günlerinde her zaman yanında olabilecek bir dost. Konuşması çok doğaldı asla özelikle kurgulanmış bir çalışma değildi. Selin Ciğerci yüreği çok güzel bir insan. Mutlaka ki bir dostu sıkışık olsa yardım istese, yardıma ilk koşacak insanlardandır. Eski bir PR’cı olarak özellikle kurgulanmış olduğunu asla düşünmüyorum.”

Söyleşi: Roportaj Gazetesi

,

Yorum Yaz