Menü İcon

Şehper Özçelik röportajında moda ve şıklıkla ilgili açıklamalar yaptı

1 İSİM 3 STİL sayfamızın bu ayki konuğu Türkiye’nin en büyük pilates stüdyosu PilateSystem’in ortağı ve pilates eğitmeni Şehper Özçelik oldu.

Röportaj Gazetesi

Şehper Özçelik röportajında moda ve şıklıkla ilgili açıklamalar yaptı

Şehper Özçelik’in üç özel kombiniyle şıklık yorumu ve stili ile ilgili sorularımıza verdiği cevaplar, Moda Dergi sayfalarında…

Tarzınızı nasıl tanımlarsınız?

İşim gereği spor yapmaya uygun parçaları tercih ediyorum. Renkli taytlar ve kombin yapabileceğim üst kıyafetleri tercih ediyorum. Kendime ayırdığım sürede ise sıradan olmayan ama sadelikten de uzaklaşmayacak kıyafetleri tercih ediyorum.

Moda sizin için ne ifade ediyor?

Moda devamlı tekrar eden bir düzen. Tabi ki zamana ve koşullara göre tercih yapmak önemli ancak vücuduma ve ruhuma uygun parçaları öncelikle tercih ediyorum.

Sizce “Şık görünmek” ne demek?

Bana göre şık görünmek; abartıya kaçmadan, vücut tipine göre ne zaman ve nerede giyeceğini bilmek demektir. Bakımlı ve kaliteli görünmek de çok önemli. Ayrıca özgün bir tarza sahip olmak da gerekiyor.

Spor sizin için ne ifade ediyor?

Benim için spor, sağlıklı yaşam ve zindelik demek. Sağlıklı bir yaşam için her yaştaki insanın spor yapması gerektiğini düşünüyorum.

İş hayatınızdaki başarınızın sırrı nedir?

Başarının sırrının doğru eğitim, doğru kadro ve arzuyla çalışmak ve işini sevmek olduğuna inanıyorum. Bunlar olduğunda başarı kendiliğinden gelecektir.

Gardırobunuzda her sezon yer verdiğiniz olmazsa olmaz parçalarınız var mı?

Artık stil sahibi olmak ve sıradanlığın dışına çıkmak çok önem kazandı. Bu nedenle olmazsa olmazlar şunlardır demek istemiyorum. Ancak dolabımda her zaman jean pantolonlar ve skinnyler vardır.

Gelecek dönem projeleriniz neler?

Orjinal pilates dersleri verdiğimiz üç stüdyomuz var. Bu sayıyı arttırarak doğru pilates yapılan stüdyoları Ankaralılarla buluşturmayı hedefliyoruz.

Gece davetlerinde nasıl görünmeyi seversiniz?

Abartılı kumaşların kullanıldığı elbiselerden yana değilim. Tasarımlarıyla ön plana çıkan elbiseleri tercih ediyorum.

Tercih ettiğiniz kıyafet ve aksesuar markalarını öğrenebilir miyiz?

Spor ve günlük giyimde Ece Gözen, gece kıyafetlerinde Özgül Engin, aksesuarda ise Mago ve Baguette Jewelry severek kullandığım markalar.

Güzel kadını nasıl tanımlarsınız?

Düzenli spor yapan, donanımlı, özgün, sahici, doğal ve bakımlı kadın güzeldir.

Söyleşi: Özgür Karabulut

Şehper Özçelik röportajında moda ve şıklıkla ilgili açıklamalar yaptı, Şehper Özçelik röportajında moda ve şıklıkla ilgili açıklamalar yaptı

Yorum Yaz