Menü İcon

Özlem Gürses: ''Evden kaçmış bir kızım ben''

Özlem Gürses: ''Evden kaçmış bir kızım ben''

Bu arada evlendin… Kocan kimdi? Nerede tanıştın?

– Pek belli olmuyor ama, hâlâ evliyim! Eşim Türkay, ben tanıdığımda işsizdi, Demirbank’ın Genel Müdür Yardımcısı. Ama işte o meşhur ‘Demirbank olayı’ yaşanmış, banka gitmişti… Bir ilkokul arkadaşım tanıştırdı bizi, hem de şu cümleyle, “Gece ve gündüz kadar farklısınız, yine de tanışmalısınız…”

Nesi seni baştan çıkarttı?

– Baştan çıkmadım ben. Türkay, ikinci evliliğim. İlk evliliğim Ankara’da yaşandı, o kaza ile bitti, dört aydır evliydik daha. Dolayısıyla zaten evlilik benim için bir travmayla başlamış ve bitmişti, pek heves ettiğim bir şey değildi. Türkay’ın sükuneti ve aklı etkiledi beni ve bugün de o sükuneti zaman zaman deli ediyor! Kendisi Boyner Holding’in finanstan sorumlu Başkan Yardımcısı; Türkay Tatar. Çok güzel bir oğlumuz var. Türkay da olağanüstü iyi bir baba.

Oğlun Uzay senin için ne ifade ediyor?

– Zor soru. “Uzay, benim her şeyim” diyerek onun omuzlarına dev bir yük bırakmak istemem ama gerçekten çok değerli benim için. Kahramanı olmak istediğim tek kişi Uzay. Beni iyi tanısın, çok sevsin, çok bayılsın istediğim kişi de o… Evlilikle ilgili şüphelerim vardı ama emin olduğum tek bir şey var, anne olmasaydım gerçekten çok pişman olurdum.

,

Yorum Yaz