Menü İcon

Nil Karaibrahimgil: Kendimi süper kahraman sanıyorum

Nil Karaibrahimgil, Harbiye Açıkhava Cemil Topuzlu Sahnesi’nde vereceği konserden önce City’s’de alışveriş yaptı. Günlerdir toplantı, provalar yaptıklarını belirten Karaibrahimgil “Hayatımda hiçbir konserime bu kadar hazırlanmadım.

Röportaj Gazetesi

Nil Karaibrahimgil: Kendimi süper kahraman sanıyorum

Nil Karaibrahimgil, Harbiye Açıkhava Cemil Topuzlu Sahnesi’nde vereceği konserden önce City’s’de alışveriş yaptı. Günlerdir toplantı, provalar yaptıklarını belirten Karaibrahimgil “Hayatımda hiçbir konserime bu kadar hazırlanmadım. Herkesi bekliyoruz konsere değil terapiye” şeklinde konuştu.

Kendimi süper kahraman sanıyorum

Özgür Kız Nil Karaibrahimgil bir süre önce evlendiği Serdar Erener ve oğlu Aziz Arif’le mutlu bir aile yaşamı sürüyor: “Biz bir üçlüyüz artık. Trio kurduk” diyen şarkıcı annelikle ilgili şöyle diyor: “Anne olmak kalbimi büyüttü, enerjimi ve ilhamımı artırdı; daha ne olsun.”

Sizin için “en orijinal” diyorlar; hatta son kapak olduğunuz dergide de sanırım böyle yazılmıştı. Herkes bu kadar tekdüzeyken nasıl “orijinal” olmayı ve kalmayı başarıyorsunuz? 

Öyle demeleri beni mutlu ediyor ama orjinal değilim. Kendim gibi olmaktan korkmamışım vakti zamanında. Üzerime orjinallik olarak yapışmış (Gülüyor)... Bir şey yapmıyorum. Nasılsan onu gösterirsen orjinal oluyorsun zaten. Çünkü senden bir tane daha yok. Parmak izimiz bunun en güzel kanıtı zaten. 

Yarınki  konserinizde bizi nasıl sürprizler bekliyor? 

3 Ağustos’ta konserden farklı bir şey yapıyoruz. Şarkılar var ama fazlası da var. Konser değil terapi. Hayattaki dönüm noktalarımda hangi anahtarları kullandığımı anlatacağım. Girenlerin unutulmaz bir konser yaşamalarını ve dediklerimi hayat boyu hatırlamalarını istiyorum. Bir de kız gücü koromuz var.  

Konserlere nasıl hazırlanıyorsunuz? Diyete  giriyor musunuz mesela? 

Diyete girmedim. Fakat kebap yemiyorum bu aralar tabii (Gülüyor)... Hazırlıklar 2 aydır sürüyor. Çok heyecanlıyım uzun zamandır ilk konserim çünkü. Gelin bekliyorum!

Oğlumun Ağzına Yemek Tıkmıyorum, İstediği Kadar Yiyor

Kıyafet ve makyajda da hep farklı bir stiliniz var. Hep çok konuşuluyorsunuz. Bir gün modayla ilgili profesyonel bir iş yapmayı düşünüyor musunuz? 

Düşünüyorum bazen ama ona ayrı zaman ve emek harcamak, bayıldığım bir şey yapmak isterim. Bayılacağım bir şey yapmazsam hiç yapmayayım daha iyi. Eh işte benim sevdiğim şey değil.  

Gelecekle ilgili planlarınız neler? Yeni bir kitap var mı mesela; yeni bir albüm, belki de bir film projesi?  

Bu ay yeni kelebek kitabım çıkacak. Kelebek yazılarımın ömrü bir günlük. Bu da beni üzüyor. Onları ikinci kez toplayıp yayınlayacağız Doğan Kitap’la. Köşe yazıları devam tabii ki...

Söyleşi: Banu Duran

,

Yorum Yaz