Menü İcon

Nazlı Goldenberg: ''Eşim destek olmasa 3 çocuğa yetişemezdim''

Nazlı Goldenberg: ''Eşim destek olmasa 3 çocuğa yetişemezdim''

Dile kolay Aksel Bey'le tam 10 yıllık evlisiniz. Günümüzde evlilikler jet hızıyla biterken 10'uncu yılı doldurmak nasıl bir duygu?

Erken yaşta evlendiğimiz için hem eş hem de iki en yakın arkadaş olabilmeyi başardığımıza inanıyorum. Dolayısıyla biz erken yaşta evlenmeyi avantaja çevirdik evliliği birlikte deneyimleyip birlikte öğrendik.

Aralarında yaş farkı az olan üç çocuğunuz var. Nasıl bir annesiniz? Üç çocukla hayat nasıl geçiyor?

İlk oğlumu 21 yaşında dünyaya getirdim. Onunla birlikte annelikle ilgili birçok şeyi öğrenmeye başladım. Şu an 3 çocuk annesi olmak aralarındaki yaş farkları az olduğundan birbirleriyle olan yakın ilişkileri de bana çok büyük keyif ve mutluluk veriyor. Bazen tabii ki yorucu oluyor. Yeni jenerasyon bizden çok farklı farkındalıkları çok gelişmis bir nesil geliyor bu yüzden çoğu zaman çocuklarımdan çok şey öğreniyorum. Çocuklarımla geçirdiğim vakitlerimizi verimli ve birebir bütün ihtiyaçlarıyla ilgilenmeye çalışan bir anneyim. Dolayısıyla günlük yaşantımızı anlatmam gerekirse; hafta içi her sabah güne birlikte başlıyoruz. Okula her gün birlikte gidip birlikte dönüyoruz sonrasına okul dışı aktivitelerine katılıyoruz. Evdeki zamanımızı da ödevlerini beraber yapıyoruz derslerinden kalan vakitlerde de arkadaşlarıyla sosyalleşmelerine özen göstermeye çalışıyorum.

,

Yorum Yaz