Menü İcon

Mustafa Ceceli: ''Alyanslarımızı çıkarmıştık''

Mustafa Ceceli: ''Alyanslarımızı çıkarmıştık''

HAYRANLARIM İÇİMİ İYİ BİLİR, ZAMANLA BENİ ANLAYACAKLAR

Röportajlarınızda eski eşinizden çok iyi bir şekilde bahseder, hatta evlilik kurumuna olan saygınızı anlatırdınız. Sevenlerinizin beklemediği bir durum olduğu için mi böyle bir tepki yaşandı?

- Sanırım öyle. İnsanlar böyle bir durumu beklemiyordu. Ben de süreci gizleyip sonuna kadar bir şey duyurmayınca, boşanma haberinin etkisi çok büyük oldu. Çıkış noktasındaki tepkiyi anlayabiliyorum. Bu çok doğaldı fakat süreç artık bilinçli bir karalama kampanyası gibi devam ediyor. Öte yandan evlilik kurumuna saygım ve inancım tabii ki tam, zaten böyle olmasaydı bu kadar çabuk tekrar evlenmek istemezdim.

Hayranlarınızın tepkisini normal mi buluyorsunuz?

- Evet, tepkilerini son derece normal buluyorum. Onlar beni ailelerinden biri olarak kabul ettikleri için boşanma haberine çok üzüldüler ve bana binlerce mesaj gönderdiler. Onlarda da bu konu bir travma yarattı. Eminim zaman içinde bu üzüntü ve şok hali atlatılacak ve beni anlayacaklar. Çocuğumuzun gelişimi için boşanma süreciyle ilgili dışarıya herhangi bir olumsuzluğu özellikle yansıtmadık. Haliyle en son raddede haberleri olunca kırgınlıkları da, şaşkınlıkları da büyük oldu. Onlar benim içimi bilirler, zaman her şeyi yerine oturtacaktır.

,

Yorum Yaz