Menü İcon

Kadınların hayalları Modacruz'da hayat buluyor: Melis Güçtaş

Kadınların hayalları Modacruz'da hayat buluyor: Melis Güçtaş

Moda tutkunları, Modacruz’un web sitesine mi yoksa akıllı telefon uygulamasına mı daha çok rağbet gösteriyor?

- Aslına bakarsanız her iki kanalda da yoğun bir trafik söz konusu. Mobil uygulamamız fazlasıyla rağbet görüyor. Kullanıcılarımız trafikte, tatilde, öğle ya da ders arasında bile Modacruz’a ulaşarak alışveriş yapabiliyorlar.

Platformun kısa sürede bu denli başarılı olmasını hangi etmenlere bağlıyorsunuz?

- Her kadın modayı seviyor, hoşuna giden şeyler giymek istiyor. Platformu olabildiğince kişiselleştirerek, her tarz, yaş ve meslekten kadının burada kendine yakın hissedeceği, benzer değerlere sahip Modacruz kadınları ile buluşmasını sağlıyoruz. Bu da bir aidiyet duygusu yaratıyor. Site teknik altyapısı ve kullanıcı deneyimi bakımından da oldukça iyi çalışıyor. Tüm bunlar, Modacruz’un başarısının altında yatan etmenler. Doğru içgörülerle, iyi uygulanmış bir fikir ve beraberinde gelen kaliteli alışveriş deneyimi şekilde de özetleyebiliriz.

Gelecekte platform bünyesinde yapmayı planladığınız yenilik veya değişiklikler var mı? Nihai hedefiniz nedir?

- Sene sonuna kadar iki hedefimiz var; yüzde 300 daha büyümek ve kadınlarımız için platform üzerindeki veya dışındaki süreçlerde tamamen pürüzsüz bir deneyimi hayata geçirmek. Önümüzdeki yıl içerisinde, oldukça kapsamlı projelere imza atıyor olacağız. Nihai hedefimiz ise Türkiye’de kadınlar arasında paylaşım ekonomisini yaygınlaştırarak, onların güçlenmesine katkı sağlamak.

,

Yorum Yaz