Menü İcon

Kadınların hayalları Modacruz'da hayat buluyor: Melis Güçtaş

Kadınların hayalları Modacruz'da hayat buluyor: Melis Güçtaş

Kullanıcı veya üyelerinize belirli dönemlerde indirim, ödeme kolaylığı, promosyon gibi fırsatlar sunuyor musunuz?

- Dolap sahibeleri diledikleri zaman fiyatlarını indirebiliyorlar. Biz de bazen üyelerimize indirim kuponları verebiliyoruz. Ama biz aradaki platformuz. Asıl indirimleri takip edilmesi gerekenler, dolap sahibeleri.

Satın alınan üründe herhangi bir defo olması durumunda alıcı ürünü karşı tarafa iade edebiliyor mu?

- Modacruz kadınlarını hasarlı, yanlış, eksik yollanmış, replika veya taklit ürünlere karşı koruyacak bir ödeme sistemi oluşturduk. Modacruz üzerinden bir ürün satın alındığında, ödeme ancak üyemiz ürünü teslim alıp onayladıktan sonra satışı yapan dolap sahibesinin hesabına geçiyor. Sipariş üyemize ulaşmamışsa ya da ürün ilandaki tanıma uymuyorsa ücretsiz iade yapılıyor.

Markalar veya ünlü isimler ile iş birlikleri yapıyor musunuz?

- Evet, ünlüler de Modacruz ile gardıroplarında yeni parçalara yer açıyor ve özenle satın aldıkları birbirinden şık marka kıyafetleri, onların değerini bilecek yüzbinlerce Modacruz kadını ile buluşturuyorlar. Bugün platformumuzun ‘Ünlü Dolapları’ sekmesi altında; Gülşen, Ayşe Tolga, Çağla Şikel, Başak Dizer, Özlem Yıldız, Ece Erken, Gamze Biran, Deniz Akkaya, Ayşe Kucuroğlu, Nükhet Duru, Ebru Şallı gibi isimlerin gardıropları bulunuyor. Böylece kullanıcılarımız, bu isimlerin ekranda ya da günlük hayatlarında giydikleri kıyafetlere ulaşabiliyorlar.

,

Yorum Yaz