Menü İcon

Mahmut Tekdemir'den Başakşehir'li takım arkadaşlarıyla ilgili itiraflar

Dinamik orta saha oyuncusu Mahmut Tekdemir, sezonu birincilikle götüren Başakşehir’deki kankalarıyla ilgili bilinmeyenleri açıkladı. En hızlısından, en şakacısına kadar Başakşehir'li futbolcuların bilinmeyenleri...

Röportaj Gazetesi

Mahmut Tekdemir'den Başakşehir'li takım arkadaşlarıyla ilgili itiraflar

DAHİ
Mehmet Batdal her kararını iyice düşünüp tartarak karar verir, kendisini iyi ifade eder ve her zaman mantıklıdır. Her soruna yaratıcı bir çözümü mutlaka vardır.

EN HIZLI
Topu aldığı anda Edin Visca’yı tutmanız çok zordur. Bazen maçlarda öyle bir yerden şut çıkarıyor ki hangi ara oraya gittiğini anlayamıyorum. Rakiplerimize kolay gelsin!

ŞAKACI
Eren Albayrak sizinle konuştuğumuzu görmüş. Az önce bana “TRT ŞEŞ’e mi röportaj veriyorsun kardeşim?” diye sordu! Bugün değil ama bazen gerçekten komiktir.

eren

OYUN USTASI
Cenk Ahmet ve Mehmet Batdal’ı bir odaya koyun, ellerinde PlayStation kolu olsun, her şeyi unuturlar. Yemeğe bile gerek yok! Ayrıca takım olarak okey hastasıyız.

MODA DÜŞKÜNÜ
Emre abi (Belözoğlu) tüm kıyafet alışverişlerini İtalya’dan yapar. Türkiye’deki mağazalara hakimdir. Biz de bir şey alacağımız zaman önce ona sorarız.

KARİZMATİK
Napoleoni; dövmeleriyle, saç stiliyle, giyim tarzıyla her zaman farklıdır. Girdiği her ortamda ister istemez kafanızı çevirip bakarsınız. İngilizce tabirle çok “cool!” biridir yani.

napo-1024x688

REKABETÇİ
Bir isim söyleyemem çünkü burada da rekabete girebilirler! Yalçın Ayhan, Bekir İrtegün’ü ve Emre abiyi aramızda oynadığımız oyunlarda bile yenmeye korkuyoruz.

BONKÖR
Yalçın abi ve Emre abinin oturduğu masada kimse hesap ödeyemez. Onlarla ancak Mehmet Batdal kapışır, hatta başarılı olduğunu da söyleyebilirim!

uAur

EN KÖTÜ GİYİNEN
Uğur Uçar kaliteli giyinir ama hiçbirini birbirine uyduramaz! Bu kadar para harcamasa üstüne gitmeyeceğiz! Her gün dalga geçeriz ama yine aynı, yine aynı!

EN TİTİZ
Doka ve Mossoro’nun odalarına bakarsanız “Burada kimse kalmamış” dersiniz. O kadar düzenliler ki titiz olduğunu iddia eden kadınlar onların yanında utanır!

Söyleşi: Fourfourtwo

Mahmut Tekdemir İstanbul Başakşehir'deki takım arkadaşlarının bilinmeyenlerini anlattı.,

Yorum Yaz