Menü İcon

Kenan Doğulu: ''Müzik dışında yaptığım her işte zarar ettim''

Kenan Doğulu: ''Müzik dışında yaptığım her işte zarar ettim''

Elbette cihaz kapalıyken konuştuklarımızı anlatmayacağım ama açıkken Kenan’ın samimiyetle anlattıkları yeter zaten. Cornetto için yazdığı yeni şarkısı “İlk Adımı Sen At”ın yaratım sürecinden yeni albümüne, Beren Saat’e yaptığı son sürprizden tüp bebek iddialarına kadar her sorumu yanıtladı...

Cornetto için “İlk Adımı Sen At” adlı bir şarkı yaptın. Dijital platformlarda yayınlanmaya başladı değil mi şarkı?

- Evet. Geçen perşembe ilk kez radyolarda yayınlandı. Radyolara böyle bir jest yapalım dedik. Haftaya tüm dijital platformlarda olacak. Reklamımız da yayınlanmaya başlıyor.

Sen reklamda oynuyor musun?

- Oynamıyorum. Bu sadece reklam için yapılmış bir şarkı. Şarkıya bir de klip çektik. Önümüzdeki günlerde o da dijital ortamlarda yayınlanmaya başlayacak.

Daha önce Arçelik, Elidor gibi markalara da şarkılar yaptın. Farklı sektörler için şarkı yapmak bir müzisyen için zor mu, yoksa kolay mı?

- Çok zor. Her şeyden önce bir deadline’ı (son teslim tarihi) oluyor işlerin. Sürekli jingle yapanlar gibi bir beyin alışkanlığım yok. Çok hızlı hareket etmek, hem kendi beğeneceğim hem de herkesin seveceği bir şarkı çıkarıp çıkaramama endişesi yaşamak beni hırpalayan bir şey.

,

Yorum Yaz