Menü İcon

Selana Gomez: Depresyon ve anksiyete ile mücadele etmeye devam edeceğim

Dünyaca ünlü genç şarkıcı Justin Bieber ile tekrar aşk yaşamaya başlayan 25 yaşındaki ABD'li şarkıcı Selena Gomez, bir dergiye verdiği röportajda özel hayatıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Daha önce psikolojik tedavi gören Gomez, hayatının sonuna

Röportaj Gazetesi

Selana Gomez:  Depresyon ve anksiyete ile mücadele etmeye devam edeceğim


Harper’s Bazaar dergisinin ABD sayısına bir röportaj veren ünlü şarkıcı Selena Gomez, sağlığı ile ilgili konuştu. 25 yaşındaki müzisyen, bundan sonra kendisine her şeyden daha fazla önemseyeceğini, ancak psikolojik sorunlarını aşamadığını ifade etti:

"ŞİMDİYE KADAR ÜSTESİNDEN GELEBİLDİĞİM BİR DURUM DEĞİL.”

“Çünkü kendim için en doğrusunun bu olduğuna inanıyorum. Ve beni tanıyan herkes benim sağlığıma ve refahıma ön vereceğimi bilir. Depresyon ve anksiyete ile ilgili çok fazla sorun yaşadım ve bu konuda her zaman açık oldum, ancak bu şimdiye kadar üstesinden gelebildiğim bir durum değil.”


"HER ŞEYDEN ÖNCE KENDİMİ SEÇMEM GEREKTİĞİNİ ARTIK BİLİYORUM"

"Çok güzel bir elbise giydim. Harikayım’ şeklinde düşünebileceğim bir gün hiçbir zaman olmayacak. Hayatım geri kalanında, depresyon ve anksiyete ile mücadele etmeye devam edeceğime inanıyorum. Fakat, bu konuyu sorun etmiyorum. Çünkü, her şeyden önce kendimi seçmem gerektiğini artık biliyorum.”

“2018 yılına bu düşünceyle başladım. Sağlıklı olduğuma emin olmak istiyorum. Bundan daha önemli bir şey yok.”


Lupus hastası olan ve yakın arkadaşının geçen yıl kendisine böbreğini vermesiyle iyileşen Gomez, yaşadıklarının ardından anksiyete tedavisi görmek için rehabilitasyon merkezine yatmıştı. Bir süre merkezde kalan Gomez, psikolojik tedavisine dışarıdan devam etmeye başlamıştı.


Gomez, inişli çıkışlı bir aşk yaşadığı Kanadalı şarkıcı Justin Bieber ile 2010 -2015 arası aşk yaşamış ve bu ilişki yüzünden birçok problem yaşadığı belirtilmişti.


İkili geçen yılın Kasım ayında barışarak tekrar flört etmeye başladı.

Söyleşi: Selena Gomez

Justin Bieber ile tekrar birleşen Selana Gomez röportajı Depresyon ve anksiyete ile mücadele etmeye devam edeceğim, Selana Gomez: Depresyon ve anksiyete ile mücadele etmeye devam edeceğim!

Yorum Yaz