Menü İcon

Jessica May ve Tolga Mendi: ''Birbirimize çok çabuk ısındık''

Jessica May ve Tolga Mendi: ''Birbirimize çok çabuk ısındık''

Show TV’nin merakla beklenen yeni dizisi ‘Yeni Gelin’ bu akşam görücüye çıkıyor. Başrollerinde Jessica May ve Tolga Mendi’nin yer aldığı, Mustafa Avkıran, Dağhan Külegeç, Sema Keçik, Lale Başar, Renan Bilek, Yonca Şahinbaş, Burçin Bildik, Zeynep Kankonde, Esin Gündoğdu, Murat Kocacık ve daha birçok ünlü oyuncuyu kadrosunda bulunduran dizi, Anadolu’da bir aşiretin vârisiyle yaşamak için şehir hayatını geride bırakan Bella’yla, 20’li yaşlarındaki Hazar’ın maceralı aşklarını konu alıyor. Diziyi konuşmak için Adana’daki sette bir araya geldiğimiz Tolga Mendi ve Jessica May, “Bizi izleyenler pişman olmayacaklar” diyor.

Tolga Mendi: ‘Jessica’yla birbirimize çok çabuk ısındık’

Hazar’ın hikâyesini sizden dinleyebilir miyiz?

Hazar, Bozok Aşireti’nin vârislerinden biri. Doğduğu toprakların gözüpekliğini, yüreği karalığını almış, dayatmalarına ise her daim karşı çıkmıştır. Öyle ki bir anda vurulduğu yarı İspanyol Bella’yı koluna takıp konağa gelin diye getirmiştir. Hazar, ölümüne âşık, ailesi ölümüne inatçı. Hazar için hikâyemizin Romeo’su, Çukurova’nın modern ağası dersek doğru bir tabir kullanmış oluruz.

,

Yorum Yaz

Yorumlar

Sude Çelik 2017.04.02 23:40

jessica seni çoook seviyorum senin bu filmini hep takip ediyorum çoook güzel bir dizi oluyo ikinizde ekra, na ayrı yakışıyorsunuz sizi izliyenleri pişman etmediniz jessicaa seni çoooook seviyorum bu arada yoca şahinbaş sen dizinin nurusun

Zeynep Cantemir 2017.07.28 12:31

Tolga mendi senin en büyük hayraninim. Seni cok cok cok seviyorum. Bu arada diziyi her gün izliyorum.

Mmjhgfdsdfhjk 2018.05.01 20:31

dizinizi severek izliyorum tolga ve jessica