Menü İcon

DÜNYA'NIN DÖRT BİR YANINDAN EGZOTİK CANLILAR JUNGLE İSTANBUL

Genet Kedisi, Sakallı Ejder, Pirana, Altın Bacaklı Tarantula, Kırmızı Kuyruk Kedi Balığı, Pamuk Başlı Tamarin gibi bir çok farklı canlı türü burada.

Röportaj Gazetesi

DÜNYA'NIN DÖRT BİR YANINDAN EGZOTİK CANLILAR JUNGLE İSTANBUL

Boş zamanlarımızı nasıl değerlendireceğimize bazen karar veremiyoruz. Kabuğumuzu kıramıyor ve belki de çok yakınımızda olan farklılıklardan haberdar olamıyoruz. 

Aslında o kadar güzel aktiviteler var ki yapabileceğimiz.... Belki de yol gösterenimiz yok. Ben de size videolarım ve yazılarımda sıradanlaşmış hayatımızın dışına nasıl çıkabiliriz? Aktarmaya çalışıyorum.

Jungle İstanbul

İsfanbul, eski ismi Vialand... Jungle İstanbul burada yer alıyor ve 3 bölümden oluşuyor. Jungle Park, Safari ve Zindan. Fakat pandemi dolayısıyla Zindan ve Safari kapalıydı. Bende Türkiye'de, doğada nadir görülen canlılara ev sahipliği yapan kapalı tematik hayvanat bahçesi Jungle Park'ı gezdim. Dünya'nın her yerinden egzotik hayvan türleri burada yer alıyor. Genet Kedisi, Sakallı Ejder, Pirana, Altın Bacaklı Tarantula, Kırmızı Kuyruk Kedi Balığı, Pamuk Başlı Tamarin gibi bir çok farklı canlı türü burada.

İsfanbul nerede? İsfanbul'a nasıl giderim? Jungle İstanbul nerede? Jungle İstanbul kaç para? Jungle İstanbul'da hangi hayvanlar var? Tüm sorularınızın cevabını bu videoda bulabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=VwTDuWDd85Y

Söyleşi: Mustafa Demir

İSFANBUL EGZOTİK CANLILAR JUNGLE İSTANBUL, DÜNYA'NIN DÖRT BİR YANINDAN EGZOTİK CANLILAR JUNGLE İSTANBUL

Yorum Yaz