Menü İcon

‘Güldür Güldür Show’un yıldızları: İrem Sak, Burak Topaloğlu ve Korhan Herduran

‘Güldür Güldür Show’un yıldızları: İrem Sak, Burak Topaloğlu ve Korhan Herduran

Yeni sezonda canlı yayın sürpriziyle takipçilerinin karşısına çıkan ‘Güldür Güldür Show’un yıldızlarından İrem Sak ve Burak Topaloğlu ile ekibe yeni katılan Korhan Herduran, HT MAGAZİN’e konuştu. Kadronun yeni ismi Herduran, “Güldür Güldür Show ekibi şampiyonlar ligi gibi” diyerek ekibin parçası olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirirken Topaloğlu ve Sak ise başarılarının sırlarını anlattı.

"Sırrımız samimiyet ve tecrübe"

SHOW TV ekranında dördüncü sezonuna giren ve geçtiğimiz haftadan itibaren canlı yayınla ekrana gelmeye başlayan ‘Güldür Güldür Show’un başarılı oyuncuları İrem Sak, Burak Topaloğlu ve Korhan Herduran HT Magazin’in sorularını cevapladı. Üçlü, fenomen mizah programının başarısının sırrını şöyle özetliyor: “Sırrımız samimiyet ve tecrübe.

‘Canlı yayının bize iyi geleceğini biliyordum’

Uzun zamandır süren başarılı bir işte bulunmak size ne hissettiriyor?

Demo çekiminde bulunduğum, her şeye başından itibaren şahit olduğum bir proje bu. Her sene daha da başarılı oldu. Kadro genişledikçe başarı büyüdü, renk geldi. En son değişiklik olarak da canlı yayına geçtik. Bu da yeni başarımız oldu. Bir parçası olduğum için çok mutluyum.

‘Güldür Güldür Show’un başarısının sırrı sizce nedir?

Samimiyet ve tecrübe. Gerçekten ekip çok samimi ve tecrübeli. Seyircinin de istediği bu. Skeçlerimiz çok güzel, oyuncu kadrosu çok renkli. Bir eğlence programı olarak insanlara sunduğumuz şeyden öncelikle biz çok memnunuz, sonra da seyirci.

‘Güldür Güldür Show’un yıldızları: İrem Sak, Burak Topaloğlu ve Korhan Herduran,

Yorum Yaz