Menü İcon

İrem Derici: ''Kimse Mustafa Ceceli'nin hayatına karışamaz''

İrem Derici: ''Kimse Mustafa Ceceli'nin hayatına karışamaz''

GEZMEKTEN KENDiME BiR EV ALAMADIM

En çok konser veren şarkıcılardan birisin. Mayıs ayında kaç konser verdin?

- Allah’a şükür. 22 konser verdim.

Şimdi program da başlıyor. Konserlere nasıl vakit ayıracaksın?

- Ölüm yeter. Vücudumu biraz har vurup harman savuruyorum. 3 günde 4 konser verdim. Brüksel, Uşak, Ankara ve bir şehre daha gittim. Normalde uçakta uyumam gerekiyor ama uyumuyorum. Kişisel gelişimimi niye durdurayım? Zülfü Livaneli yeni kitap çıkarmış. Ben onu neden okumayayım ayol? Brüksel’den dönüşte kan ağlasa da gözlerim, vitamin aldım ve okudum o kitabı. Ya da diyelim ki yeni bir film çıkmış. Ben uyumaktansa onu izlerim. Bunları yapmak zorundayım. Çünkü ben hayatını hikayelerle bezeyen bir kadınım.

Sadece işe konsantre olup kişisel gelişimini engellemiyorsun yani...

- Ben öyle iki sene yaşadım. Odun gibi oldum.

Hangi senelerdi?

- 2013-2015 arası. İşler yeni patlamıştı. Bu yaşta para kazanmazsak ne zaman kazanacağız diye düşünüp küpü doldurma derdine düştüm. Ama küpüm nereye doldu benim... Yok Maldivler, yok Roma derken birçok yere gittim. Hâlâ bir evim yok. Kanal D’ye güveniyorum. Program sonunda bir ev alırım inşallah.

Sadece gezmeye mi harcadın paranı?

- Gezmeye ve zayıfladıktan sonra kıyafete harcadım. Harcıyorum dediğim bir ayakkabıya 5 bin lira vermek gibi değil. 10 bin liraya bütün Zara’yı boşaltmak gibi düşün. Bugüne kadar kıçımı başımı nasıl kapatayım diye giyiniyordum. Şimdi kendimi moda duayeni sanmaya başladım. Bir de elim çok açıktır.

O kadar para kazandın. Mutlaka bir ev almışsındır kendine de bana söylemiyorsun.

- Gerçekten yok. Zamanında babamın aldığı küçük bir ev vardı. Orayı satıp üzerine para koyup büyük bir ev alayım dedim. Ucuza sattım. Sonra o parayla ev almadım. Gittim iki tane klip çektim. Ama Allah’a şükür bir arabam var.

,

Yorum Yaz