Menü İcon

İrem Derici: ''Kimse Mustafa Ceceli'nin hayatına karışamaz''

İrem Derici: ''Kimse Mustafa Ceceli'nin hayatına karışamaz''

PROGRAMDA DiREKSiYON BENDE OLACAK

Kanal D’de yeni bir programa başlıyorsun. Hayırlı olsun. Formatı nasıl olacak?

- Daha önce Serdar Ortaç’ın sunduğu, “Serdar Ortaç’la Hep Beraber” adlı programın formatının aynısı. Bir müzik yarışması. Ben sunucuyum. 6-7 etabımız var. 3 kadın ve 3 erkek yarışmacı olacak. Bunlar, ünlü şarkıcılar ya da vokal koçlarından oluşacak. Farklı etaplarda birbirlerine karşı yarışacaklar. Mesela bir etapta balon var. Ben karşımdaki gruba bir kelime veriyorum ve balon şişmeye başlıyor. O kelimeden şarkı türetiyorlar. Şarkının içindeki en zor kelimeyi seçip karşı tarafa pas atıyorlar. Karşı taraf o kelimeyle ilgili bir şarkı türetmeye çalışıyor ve balonu eline alıyor. Balon kimin elinde patlarsa o grup etabı kaybediyor. Böyle birbirinden manyak etapları olan bir yarışma.

Çekimlere başladınız mı?

- Geçen hafta üç bölüm çektik.

Hangi kuşakta ekrana gelecek ve süresi ne kadar olacak?

- Haftada bir gün, haberlerden sonra başlayacak. 2.5 saate yakın bir süresi var.

“Rising Star”dan sonra bu senin ikinci televizyon programın olacak. Gerçi burada jüri değil moderatör olacaksın. Endişen var mı?

- Aynen öyle. Her şey benim elimde. İnsanların modu düşebilir ve ben toparlamak zorundayım. “Rising Star” farklıydı. Orada 5 sene önce “O Ses Türkiye”de bana dönmeyen Mustafa Sandal’ın yanında oturuyordum. Onun verdiği bir ağırlık vardı üzerimde. Sanki “İstanbul sen mi büyüksün ben mi” dermişim gibi boynu bükük oturdum. 5 sene önce o kanalda yarışmacıyken, 5 sene sonra o kanalda jürilik yaptım. Bu açından gurur duyduğum bir şeydi.

,

Yorum Yaz