Menü İcon

Hazal Kaya: 'Tom Cruise’a Hazal Kaya takozu’ diye bir haber çıktı...

Hazal Kaya: 'Tom Cruise’a Hazal Kaya takozu’ diye bir haber çıktı...

Bir süredir ortalarda yoksunuz. Ama hakkınızda yayımlanan haberler hiç hız kesmedi: “Rol arkadaşına yetişmek için takoz kullanıyor”, “Kilo aldı, verdi”, “Tangası göründü, reytingler patladı”... Bunların ne kadarı gerçek?

- Bu saydıkların arasında ‘tangası göründü’ haberi topluma açık bir şekilde uğradığım bir tacizdi, çok sinirlendim. O dönem Instagram üzerinden bir açıklama yapmıştım. Burada özellikle sizlere sorumluluk düşüyor. Çünkü insanların bunu kanıksamasının aracı sizsiniz. Fark etmeden de olsa pek çok basın kuruluşu kadın üzerinden şiddeti meşrulaştırıyor.

Haklısınız. Hazır kafama taşı yemişken takoz mevzuunu sorayım, o zaman...

- ‘Tom Cruise’a Hazal Kaya takozu’ diye bir haber çıktı, ondan beri bununla ilgili hiçbir şeyi okumuyorum. Adamın boyu kısa, ne yapsın? Ayrıca takoz kullanılması kameranın açısıyla ilgili. Ben de kullanıyorum, ne var? Ayrıca aynı mevzuyu daha kaç sene konuşacağız? Takozlarla yaşıyorum. Çok da güzel ve avantajlı bir durum.

Boyunuz kaç?

- 1.58. Yaptığım işin boyumla bir ilgisi yok. Ben bu boyla, “Best Model’a katılacağım” dersem komik olur ama ben oyuncuyum. Neden benden uzun olmam bekleniyor ve neden hâlâ?

Hazal Kaya röportajı Tom Cruise’a Hazal Kaya takozu diye bir haber çıktı, Hazal Kaya röportajı: 'Tom Cruise’a Hazal Kaya takozu’ diye bir haber çıktı...

Yorum Yaz