Menü İcon

Hande Doğandemir: ''Tiyatro yapacağım galiba''

Hande Doğandemir: ''Tiyatro yapacağım galiba''

Hande, seninle 2 yıl önce bir araya gelmiştik. O zamandan beri aralıksız çalışıyorsun. Dinlenmeyecek misin, yok mu bir plan?

- Olsun, ben yazları çalışmaya alıştım çünkü bugüne kadar her yaz çalıştım. Net planım yok ama tatil yapacağım. Zaten ben öyle aylarca tatil yapabilecek biri değilim, duramıyorum. 4-5 gün deniz kenarında dinleneceğim bir tatil olur ama bilmediğim bir yere giderek orayı keşfetmeyi tercih ediyorum. Benim tatil anlayışım öyle. Bir ara kendime de vakit ayıracağım.

Bu arada bir film iki dizi projen oldu. İzleyici de benimle aynı fikirde, romantik komediler sana çok yakışıyor… 

- Dram da istiyorum ama hakikaten güzel bir senaryo ve partnerle romantik komedi çok keyifli oluyor. ‘Hayatımın Aşkı’nda gülmekten sahne çekemediğimiz zamanlar oluyordu. Biz eğlendiğimiz için tabii o seyirciye de geçiyordu.

Bugüne kadar canlandırdığın karakterlere yansıttığın en temel şey, ortak nokta neydi?

- Gerçek olmaları. Ne kadar gerçekse ben de o kadar içine girip karakteri can verebiliyorum. Absürt bir konu bile olsa hayat bulabilmesi için bir gerçekçi tarafı olmalı ya... Karakterler ne kadar yaşıyorsa bir şeyler katmak ve canlı, kanlı hale getirmek o kadar kolay oluyor. Bugüne kadar oynadığım karakterlerin hepsi birbirinden farklı, ona çok dikkat ediyorum. İnandırıcılığın, karakterin nedenleri olması gerekiyor, sonrası geliyor zaten.

,

Yorum Yaz