Menü İcon

4 kadın ve 1 komik film ''Tatlım Tatlım''la sinemalarda

4 kadın ve 1 komik film ''Tatlım Tatlım''la sinemalarda

Ben de tatlı mı tatlı filmi konuşmak için kadın oyuncularıyla bir araya geldim. Şimdi kadınlarla dolu bir oda düşünün, bir de dedikoduya çekirdeksiz gittiğine pişman bir muhabir!

Bir film ve birbirinden güzel dört kadın... Bir araya nasıl geldiniz?

- Büşra Pekin: Yılmaz hocanın takdiri.

- Gupse Özay: Aynen... Ben kendi adıma Büşra’nın ve Şebnem’in olduğunu duyduğumda “Aaaaa” oldum.

“Dört komik kadın, vay be” derken, onlar kadar komik dört de adam eklendi kadroya... Kimsenin karakterinin adı yok ama herkesin bir ilişkisi var.

- Şebnem Bozoklu: İnan biz de anlatamıyoruz kimseye konuyu... Özünde bir kadın, bir erkek, aslında her çeşit kadın ve her çeşit erkek bu filmin konusu.

- Aylin Kontente: İsmimiz bile yok yani... Bir kadın ve bir erkek... “Tatlım Tatlım”ız işte biz.

- Şebnem Bozoklu: Gerçekten de temsil ettiğimiz şey cinsiyetlerimiz, kadınla erkek olmamız... Filmde bir ilişkinin bütün sürecini göreceğiz bu çiftler sayesinde. Öncelikle cicim aylarını... Devamında kimi evliliğe yürüyor, kimi kötü son, kimi mutlu son işte...

Oynadığınız en keyifli sahne neydi?

- Aylin Kontente: Benimki kavga sahnesiydi...

- Şebnem Bozoklu: İlişkinin en başındaki telefon konuşmaları vardır ya, hiç bitmesini istemezsiniz... Hani “Allah’ım ne olur iki cümle daha söylesin, sonra ben söyleyeyim, bitmesin muhabbet” dersiniz. Filmde de o sahne var. Ben güya evimdeyim, Çağlar da Yılmaz abinin yanında, monitörün oradan bana cevaplarımı veriyor. Sonra Çağlar kendi evinde, kanepesinde, ben Yılmaz abinin yanında cevap veriyorum. Benim en çok güldüğüm sahne oydu.

- Gupse Özay: Demet Akbağ-Yılmaz Erdoğan’ın keyifle izlediğimiz, delirdiğimiz sahnesi kurada bize düştü. Hani kız numaradan “Artık annem de evlenseniz diyor, bak ben demiyorum, annem diyor” der. Onu çekerken çok eğlendik Fatih’le.

- Aylin Kontente: Büşra’nın sarhoş olduğu bölüm en komiklerinden. Çünkü çok iç gıcıklayan, dişi bir andı. Büşra’ya nasip oldu, çok da güzel oynadı.

- Şebnem Bozoklu: Takiyettin de çok iyi.

- Büşra Pekin: Sarhoş karakterini ilk kez oynadım. Normal hayatta da pek olmam. Panik olur muyum diyordum ama sorun çıkmadı. Serkan çok müthiş oyun verdi.

- Aylin Kontente: Filmdeki öpüşme de bize patladı. Bülent’in bıyıklarının ucundan öptüm.

- Şebnem Bozoklu: Bıyıkları da hissedilmeyecek gibi değil (gülüyor).

,

Yorum Yaz