Menü İcon

Gülşen: Bebeğimi parayla değil emzirerek mutlu edebilirim!

Gülşen: Bebeğimi parayla değil emzirerek mutlu edebilirim!

Gülşen de hem sanat, hem özel yaşamıyla birlikte en çok takipçisi olan sanatçılar arasında yer alıyor. Üstelik henüz taze bir anne olması ve doğumdan sonra iş yaşamına hemen geri dönmesi sebebiyle, oğlu Azur Benan ile olan ilişkisi, nasıl bir anne olduğu ve kurduğu düzen oldukça merak ediliyor. Konu annelik olunca, aslında 7 aylık bir bebeği bulunan benim için de, bu durum daha da bir hassasiyet taşıyor. Son haftalarda çıkan haberlere yapılan yorumlar ise sanatçı Gülşen’in de deyimiyle “madalyonun arka yüzünde neler olabileceğini iyi niyetli bir yaklaşımla tahmin etmektense, hemen yaftayı yapıştırma durumuna” örnek oluşturuyor.

Gülşen ile aramızdaki bağ, Uluslararası Emzirme Danışmanı ve ayrıca Hürriyet Aile Yazarı Doç.Dr. Güliz Onat sayesinde oluştu. Gülşen’in bebeği Azur Benan’ı “aşkla emzirme” sürecinde yanında bulunan danışmanı Güliz Hanım ile birlikte, hem merak edilen sorulara cevap vermek, hem de emzirmenin önemini dile getirmek adına dikkat çekici bir söyleşiye imza attık.

Bebeği ile birlikte bir dönüşüm yaşadığının ve emzirme mucizesinin bebeğiyle birlikte kendisini de koruduğuna inandığının altını çizen Gülşen’in, annelik sürecine dair samimi açıklamalarına birlikte tanıklık edelim istedik.
Telefonda gerçekleştirdiğimiz söyleşi Gülşen’in bu konuda verdiği ilk röportaj olması sebebiyle de ayrıca önem taşıyor.

,

Yorum Yaz