Menü İcon

Göksel: ''Keşke şuan yanımda olsan''

Göksel: ''Keşke şuan yanımda olsan''

Göksel’in şarkıları huzursuz ve hüzünlü olduğum zamanlarda sarıldıklarımdandır. İnsanlar şarkılarını hüzünlü bulur oysa bana iyi gelir, çocuksu bir neşe katar. Single çıkaracağını duyunca çok sevindim ve hemen röportaj yapmak istediğimi söyledim. “Tam da Şu An” nasıl ahenkli ve dinleyene mutluluklar veren bir şarkı... Çıkar çıkmaz yüz binlere ulaştı. Sonunda Göksel’le Teşvikiye’de buluştuk. Sanki uzun zamandır tanışıyormuşuz gibi sohbet hemen koyulaştı; ona babaannemi, günü nasıl geçirdiğimi anlatıyorum, o da beni hiç bozmadan coşkuyla dinliyordu. Gülüşmeler, yanağımdan makas almalar ve sarılmalarla zamanın nasıl geçtiğini anlamadık. “Vallahi bu röportaj bana çok iyi geldi” dedi. Açıkçası bana da. Enerjimiz size de geçecek mi bakalım.

Yeni single yürüdü gidiyor... Yeniden başlamak nasıl bir duygu?

- Gerçekten tam da şu an, hayatımda yeni bir dönem başlıyor. Hayatımın bazı dönemlerini şarkılarımla hatırlıyorum. Mesela “Sabır” dönemi, “Depresyondayım” dönemi, “Acıyor” dönemi... Şimdi de “Tam da Şu An” umut dönemindeyim. Belki baharın da verdiği bir his, kendimi coşkulu, dışa dönük ve hayat dolu hissediyorum. Şarkının bana verdiği duygular böyle. Siyah beyazdan rengârenk bir döneme geçtim sanki.

Doğum yapmış gibiyim’ ‘Tam da şu an’ neler hissediyorsunuz, neler düşünüyorsunuz?

- Heyecan! Gerçekten kendimi yeni doğum yapmış gibi hissediyorum. Kucağımda bir bebek var, ben onu çok seviyorum, özen gösteriyorum ve herkes sevsin istiyorum. Bebeğimi konserlerle daha da büyütmek istiyorum. Ne mutlu ki şarkıya gelen ilk tepkiler çok güzel. Dünya böyle bir haldeyken tam da şu an sevmenin, birbirimizi anlamanın zamanı.

,

Yorum Yaz