Menü İcon

Sosyal medyanın efsanevi kavalcısı: Kerimcan Durmaz

Sosyal medyanın efsanevi kavalcısı: Kerimcan Durmaz

Sosyal Medyanın Kavalcısı Snapchat’ten bir backstage videosu paylaşıyor. 120 saniye geçmeden 530 bin kez görüntüleniyor.

Çekim günü her şey gözümün önünde oluyor. Benim gibi dijital medya iletişiminin içinde olan herkes bu gücün anlmını bilir.
Bu güç; sosyal medyanın bel kemiğini oluşturan Y kuşağını ve arkasından gelen Z kuşağını elinde tutmak, markaların hedefi haline gelmek demektir. İster alkışlayın, ister nefret edin…

Kerimcan Durmaz bu güce sahip!

Başarı algımız, başarıya dair çizdiğimiz yol hepimiz için farklılaşır. Derler ya ‘Kulvarlarımız farklı’ diye… 22 yaşındaki Kerimcan Durmaz, farklılığındaki gücü biliyor ve kendi kulvarını seçmiş. Denklemi çok basit: Hayatı eşittir show business… Paylaşmayı ve kendini takip ettirmeyi çok iyi biliyor. Aranan eksikliğin dinamiğini çözmüş.

Ne diyorlardı? ‘Famous for being famous!’ Çekime nasıl biriyle karşı karşıya gelicem düşüncesiyle gidiyorum. Yalan yok; sosyal medyadan ne izliyorsam o enerjide bir Kerimcan Durmaz buluyorum karşımda. Bir anda “Olaaaayy” diye bağırıp boynuma atlamıyor tabii. Kendini bilen bir tavrı; karşısındakiyle iletişimi yakalayana kadar üstünden atlaması kolay olmayan bir duvarı var. En çok dikkatimi çeken de karşısındakinin gözünün içine baka baka konuşması.

,

Yorum Yaz