Menü İcon

Ezgi Şenler: ''Hayalimi gerçekleştirdim''

Ezgi Şenler: ''Hayalimi gerçekleştirdim''

“Bodrum Masalı”na izleyiciden ilgi büyük. Siz de kısa sürede dizide ön plana çıkan karakterlerden biri oldunuz. Alışabildiniz mi bu ilgiye ve popülerliğe?

- Dizimiz çok sevildi, bunun için çok mutluyuz. Aslı karakteri de aynı şekilde... Güzel yorumlar alıyorum. Ama hayatım aynı şekilde devam ediyor. Hayranlarımızla fotoğrafçektirmek dışında hayatlarımızda değişen pek bir şey yok. Hayatımdan çok memnunum. 

Nasıl gidiyor çekimler? Sette hayat nasıl?

- Çok yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Sette hayat güzel gidiyor. Gerçekten aile gibi olduk. Güzel bir set ortamımız var. Herkes işini severek yapıyor, bu da oyunumuza ve dolayısıyla seyircimize yansıyor.

BİR BALERİNİ OYNAMAK ÇOK KEYİFLİ OLURDU

3 kelimeyle Ezgi Şenler’i tanıtmanızı istesem... Sizi hiç tanımayan, sizinle yeni tanışacak birine kendinizi nasıl anlatırsınız?

- Neşeli, sıcakkanlı, birazcık da huysuz... 

Dizide olduğu gibi birine platonik olarak bağlansanız, Aslı gibi peşinden gider misiniz? Yoksa hiç üstüne düşmeyip vazgeçer misiniz?

- Aslı’nın hiç yılmadan aşkının peşinden gitmesi, fedakarlık yapması, ne olursa olsun sevgisini içine ata ata sevdiği erkeğin yanında durması, ona karşı koyamaması, bana kalırsa tamamen Ateş’e olan saf ve temiz aşkından kaynaklanıyor. Aslı gibi sevmek isterdim birini. Ama Ezgi, Aslı kadar sabırlı değil. Ben pes ederdim. Tabii büyük konuşmamak lazım. Hayat bu belli olmaz (gülüyor).

,

Yorum Yaz