Menü İcon

Ebru Şallı merak edilen konuya son noktayı koydu!

Ebru Şallı; Sinan Akçıl tarafından aldatıldığına dair dedikodularının aslını anlatırken; ayrıldıklarına dair çıkan haberlere de yanıt verdi.

Röportaj Gazetesi

Ebru Şallı merak edilen konuya son noktayı koydu!

Alo Ebru, nedir bu aldatılmanın perde arkası?

Dört hafta önce tatile davet etti, ben de gitmedim. Çünkü ayrı kalmak istiyordum. Sonra üç-dört haftadır görüşmüyoruz. Ama beni her gün arıyor. “Ne zaman görüşeceğiz, barışacağız?” diye soruyor. Yani küs değiliz biz. Ayrıldık. Ben de her gün gelen mesaj ve telefonlarda bunu kendisine anlatmaya çalışıyorum. Lütfen bu durum karıştırılmasın. Herhangi bir küslük yok. Ayrıldık; ailemle, arkadaşlarımla, çocuklarımla tatildeyim.

Kesin bitti mi?

Benim için bitti.

Çocuklarınla mı tatildesin?

Aynen öyle. Bayram öncesi kız arkadaşlarımla Yunanistan ve Bodrum yaptık. Şimdi çocuklarımlayım. Şu anda Pars’layım. Daha sonra Barcelona’ya Bero’yu almaya gideceğiz.

Peki iyi misin?

Gayet iyiyim. Kendimi çok iyi hissediyorum. Kışa iyi hazırlanıyorum. Bir sürü işim var. Çekimlerimi yapmak için İstanbul’a geldim. Ailem Bodrum’da yaşıyor. Yeniden yanlarına gideceğim.

Sinan yollarına gül dökse yeniden barışır mısın?

Yollara ne güller döküldü. Ne şarkılar yapıldı, ama önemli olan güzel davranmak ve dürüst olmak. Dürüst olmak çok önemli çok. Kadınlar değerli. Bunu kimse unutmasın.

Daha önce de ayrılmıştınız ama barıştınız. Bu sefer de barışır mısınız?

Biz küs değiliz. Bana her gün mesaj atıyor, arıyor. Ben de yeniden olamayacağını anlatıyorum. Ben kesin kararımı verdim. Bitti. Ama her gün arıyor, bunu anlatmaya çalışıyorum. Küs değiliz, ayrıldık.

Söyleşi: Habertürk

Ebru Şallı'nın röportajı,

Yorum Yaz