Menü İcon

Bu üçlü bir harika: Derya Baykal ve kızları Derya Şensoy, Ferhan Şensoy

Bu üçlü bir harika: Derya Baykal ve kızları Derya Şensoy, Ferhan Şensoy

Derya Baykal’ın Teve2’de her gün program yapmasını, Ferhan-Derya kardeşlerin babalarıyla oynadığı “Nereye de Gidiyor Lan Bu Gemi” adlı yeni oyunlarını fırsat bilip üçünü bir araya topladım. Zaten hiç ayrılmıyorlar da, ben onların muhabbetine ortak oldum. Ortaya müthiş bir “anne ve kızları” röportajı çıktı. Nasıl anlaştıklarından, kızların magazine konu olmalarına kadar aklımdaki her şeyi sordum...

Derya, bir anne olarak sosyal medyayı çok aktif kullanıyorsun. Duyduğum kadarıyla dünya listelerine giriyormuşsun...

- Ferhan Şensoy: Richtopia diye site var. Twitter’da da hesapları var. İnternet üzerinden bazı anketlere dayanarak Twitter’ın dünyada en etki sahibi kadınlarını belirlemişler. 15 günde bir de yenileniyor. Listede 250 kişi var. Geçen hafta birinci Hillary Clinton, ikinci Yoko Ono’ydu. Annem 215’inci oldu.

- Derya Baykal: Bu hafta kaçıncı sırada olduğuma bakacağım. Alttan alttan ilerliyorum.

- Ferhan Şensoy: Annem sosyal medyayı en iyi kullanan anne olabilir. İnsanlar şikayet eder ya “Anne onu da mı bilmiyorsun!” diye, bizde tam tersi. Bazı şeyleri annem öğretiyor.

- Derya Baykal: İnsanlar çok şaşırıyor bu duruma.

- Derya Şensoy: Instagram’a yeni özellikler geldi. Fotoğrafı kaydırınca yeni fotoğraflar da gözüküyor. Sanıyorum o özelliği ilk annem kullandı. Altına da açıklamasını yazmış, “Sağa doğru kaydırırsanız farklı fotoğraflar da görebilirsiniz” diye.

- Derya Baykal: Instagram’ı çok seviyorum. Ama Facebook’u o kadar sevmiyorum.

,

Yorum Yaz