Menü İcon

Deniz Uğur ve Erdinç Gülener: ''Aşk dediğiniz şey çok mantıklı bir şey değil''

Deniz Uğur ve Erdinç Gülener: ''Aşk dediğiniz şey çok mantıklı bir şey değil''

ÇOK DERİNLİKLİ BİR SENARYO’ 

Cengiz ile Alev’in 20 yıllık bir evlilikleri var fakat fragmanda izlediğimiz kadarıyla sağlıklı bir evlilik değil gibi...

- E.G: Evet! Göstermelik bir evlilik aslında. Bu evlilikten ne Alev ne de Cengiz mutlu. Cengiz kendi amaçları doğrultusunda yaşıyor ve bu da amaçlarını gerçekleştirmek uğruna yaptığı bir evlilik. Onun için bu evliliğin sürmesi gerekiyor, bu evlilik sayesinde amaçladığı ve uğruna savaştığı yerde. Alev, Cengiz için bir eş değil bir araç.

- D.U.: Alev’in güçlü bir babanın kızı, varlıklı bir ailenin mensubu olduğu için güçlü bir egosu var. Ama üstünde de Cengiz’in yaptığı büyük bir baskı ve tehdit var. Sırrı afişe olursa başına büyük felaketler gelebilir. Babası orada korkutucu bir unsur. Düşmanca bir diyalog var aralarında. O sahneler çok renkli oluyor, güzel çatışmalar bunlar.

Senaryonun hangi yönü sizi cezbetti?

- E.G.: Çok derinlikli bir senaryo. Beni ilk cezbeden de bu oldu. Her karakterin ayrı bir hikâyesi, ayrı bir derinliği var. Bunu günümüzde birçok dizide göremiyoruz. İkinci olarak da oynadığım karakterin derinliği beni çok etkiledi. Uzun süredir bir kötü adam oynamayı düşünüyordum. Cengiz’in bu kötülükleri beni cezbetti.

- D.U.: Düz, sıradan olmayan renkli bir karakter Alev. Sıra dışı roller hoşuma gidiyor. Minimal oyunlarla onu renklendirmek zevkli oluyor. Bir de oyuncu kadrosu cezbetti tabii ki...

,

Yorum Yaz