Menü İcon

Deniz Uğur ve Erdinç Gülener: ''Aşk dediğiniz şey çok mantıklı bir şey değil''

Deniz Uğur ve Erdinç Gülener: ''Aşk dediğiniz şey çok mantıklı bir şey değil''

İstanbul’un kenar mahallelerinden birinde yaşayan Bahar’ın, zengin bir işadamı olan Mehmet’le yaşadığı sıra dışı ve maceralı aşk hikâyesini konu alan dizinin zengin oyuncu kadrosunda Deniz Uğur ve Erdinç Gülener de yer alıyor. Dizide Alev ve Cengiz adlarında bir karı-kocayı canlandıran ikiliyle, ‘Bir Deli Sevda’ ekseninde keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

"MONOTON KARAKTERLER DEĞİL"

Öncelikle ‘Bir Deli Sevda’da canlandırdığınız Cengiz ve Alev Gökdeniz karakterlerini sizden dinleyebilir miyiz?

- Erdinç Gülener: Cengiz çocukluğundan beri hırslı, gözü yükseklerde olan, bencil, inatçı bir adam. Amacı uğruna her şeyi yapabilecek biri; kırabilir, dökebilir, yok edebilir. Bu yüzden de tehlikeli. İnsanları çok iyi kullanabiliyor ve onlardan kolayca vazgeçebiliyor.

- Deniz Uğur: Alev oldukça depresif. Bu da bana birden fazla yönümü ortaya çıkarabilme imkânı sunuyor. Düz, monoton bir karakter değil. Birçok duygu dönüşümü var. Alev, kızı Buket’in doğumundan sonra onunla gerçek anlamda anne-kız ilişkisi kuramamanın sıkıntısını yaşıyor. Buket’in Alev’den uzaklaşmasında en büyük pay kuşkusuz Cengiz’in! Büyük bir sırrı ve baba korkusu var. Annesiyle, kızıyla, eşiyle çatışmaları var.

,

Yorum Yaz