Menü İcon

Demet Şener: ''Yaşadıklarıma şükrettim''

Demet Şener: ''Yaşadıklarıma şükrettim''

Türkiye’nin tescilli güzellerindensiniz. Çok başarılı bir modellik kariyeriniz oldu. Türkiye güzeli seçilmenizi hayatınızın dönüm noktası olarak tarif etmek yanlış olmaz değil mi?

- Kesinlikle olmaz. Ailemin imzasıyla 18 yaşımı doldurmadan yarışmaya girdim. Kariyerime çok güzel şekilde başladım. Yarışmada birinci seçildikten sonra hem modellik yaptım hem de televizyonlarda çalıştım. Geriye dönüp baktığımda çok güzel işler yaptığımı düşünüyorum. Bu işleri yapmamda tabii ki birinci seçilmemin payı büyüktür. Küçük yaşımda yarışmaya girmeye karar vermiştim zaten ve hayal ettiğim yere ulaştım.

Uzun bir süredir sizi dizi veya sinemada göremiyoruz. Neden oyunculuğa ara verdiniz?

- Çok güzel projelerde yer aldım ve çok severek oynadım. Oyunculuk çok meşakkatli bir iş. Elbette benim de zorlandığım zamanlar oldu ama hiçbir zaman şikâyet etmedim. Çocuklarım olduğu için mecburen ara vermek zorunda kaldım ama şimdi onlar da büyüdü. Artık bana uygun bir proje olursa yer alabilirim. Ben hayatının merkezine çocuklarını alarak yaşayan bir kadınım. Onlardan kalan zamanımı ancak kendime ayırabiliyorum. Bu zaman dilimi içinde de kendimi oyunculukta değil de, farklı alanlarda yetiştirdim aslında. Beslenme ve spor konusuna kafa yordum.

,

Yorum Yaz