Menü İcon

Demet Akalın ve Ece Seçkin'den evlilik teklifi itirafı

Demet Akalın, Ece Seçkin ve Ayşe Kucuroğlu'nun en unutulmaz anı.. Mükemmel starlar nasıl bir evlilik teklifi aldılar. Demet Akalın, Okan Kurt ile yollarını nasıl birleştirdi biliyor musunuz? İşte ünlülerin evlilik teklifi aldıkları en özel anlar...

Röportaj Gazetesi

Demet Akalın ve Ece Seçkin'den evlilik teklifi itirafı

DEMET AKALIN

'Sabahın kör karanlığında teklif aldım’

“O gün günlerden perşembeydi. Bir şeyden dolayı Okan’la (Kurt) kavga etmiştik, sebebini hatırlamıyorum. Sabaha karşı mesaj attı. ‘Bir şey konuşabilir miyiz?’ dedi. Ben de ‘Hayır tabii ki, her şey bitti aramızda’ dedim. Sonra ‘İlk kez duyacaksın

ama bu söyleyeceklerimi, izin verirsen eve bir uğramak istiyorum’ dedi. Ben de ‘İyi o zaman uğra’ dedim. Sabahın kör karanlığında geldi, oturdu karşıma Okan. Sonra ‘Benimle evlenir misin?’ dedi. Ben ‘Böyle mi teklif edilir? Hani yüzük nerede?’ gibi serzenişte bulundum ama sonra 'Evet' dedim. 

indir_4

ECE SEÇKİN

‘Reddedeceğim varsa bile bir düşünebilirim’

“Beni en çok beklemediğim anda gelen bir evlilik teklifi heyecanlandırır. Tabii ki her genç kız gibi ben de enteresan bir sürpriz beklerim. Daha doğrusu şaşırmak isterim. Evlilik teklifi etme yöntemleri, erkeklerin yaratıcılık güçlerine bağlı bir şey. Hiç beklemediğim bir anda, beklemediğim bir yerde, çok güzel bir sürprizle karşılaşırsam, reddedeceğim varsa bile öncesinde bir düşünürüm herhalde!”a sonra ‘Evet’ dedim.”

indir_7

AYŞE KUCUROĞLU

‘Ayrılacağız derken evlilik teklifi geldi’

“Sıradan bir gündü. Bebek’te oturuyoruz, saat 11.00 gibi, Taner (Kucuroğlu) beni aradı ve ‘Kahveye gelir misin?’ dedi. Bebek Kahve’den bahsediyorum bu arada... Zaten sık sık oradaydık. Ama telefonda sesi o kadar enteresandı ki, ben içimden ‘Acaba ayrılık konuşması mı bu?’ dedim. Sonra oturdum masaya. Ardından ‘İyi kötü günlerimiz oldu, ben artık bu ilişkiyi bir yere taşımak istiyorum’ derken, cebinden bir kutu çıkardı ve içinden çıkan tek taş yüzüğü uzatarak ‘Benimle evlenir misin?’ dedi. Benim cevabım çok komikti yalnız. ‘Evet’ yerine ‘Emin misin?’ diye sordum Taner’e... Komik bir andı. İlk kutlayan, bizimle o sırada aynı mekanda bulunan arkadaşımız Özcan oldu tabii ki. Akşamında bir kutlama yaptık arkadaşlarımızla. O gün bugündür de birlikte yürüyoruz.”

indir_6

Söyleşi: Elele

,

Yorum Yaz