Menü İcon

Demet Akalın: ''Hiçbir şey tesadüf değildir''

Demet Akalın: ''Hiçbir şey tesadüf değildir''

Ve Demet Akalın, müzik hayatında 20’nci yılını Rakipsiz adını verdiği yeni albümü ile kutluyor. Diyelim ki Avrupalı... Her bir şarkısı listelerde ilk sıraya yerleşiyor. Ülkesinde en çok satan albüm onunki! Takipçi sayısı ülkesindeki ünlüleri epey sollamış. Açık ara yılda en çok konser veren şarkıcı... Dijitalde en çok dinlenen ve indirilen isim de onunki. Rol kesmeden olanca doğallığıyla basında yer alıyor. Kendince bir stili var. Ve en çok fanı olan da kendisi... O şarkıcı hakkında ne düşünürsünüz? “Tek amacım, daha fazla sevilmek ve şarkılarımın daha çok insana ulaşması” diyen Akalın, sosyal medyada kötü bir şey yazan olursa, “Tanısan çok seversin aslında!” diyor. Öyleyse, gerçekten tanıma zamanı! 

Demet Akalın gibi her şeye sahip görünen bir kadının ne gibi hayalleri vardır geleceğe dair, insan merak ediyor... 

Dışarıdan bakıldığında ‘acaba bu kadının ne hayalleri vardır?’ diyorsun değil mi? Ama aslında tüm yaptığın çoluk çocuğunu düşünmek, eşini düşünmek, işini düşünmek... Acayip bir hengame içindeyim şu sıralar. Bazen düşünüyorum, ‘Acaba kocama az mı vakit ayırıyorum’ diye mesela. Sevdiklerime ayıracağım vakitlerin paylaşımını yapmaya çalışıyorum; hepsi bu. Çocuk olduktan sonra hayat görüşünü bırak, hayatın değişiyor. 

Şu sıralar günleriniz nasıl geçiyor? 

Sabah Hira kalktığı andan itibaren ‘bugün nereye götürsem de onu eğlesem?’ diye düşünüyorum. Her sabah ‘anne nay nay’ şeklinde... Ben de ‘bugün ne yapacağız ve stüdyo günlerini nasıl ayarlayacağım?’ şeklindeyim haliyle... 

,

Yorum Yaz