Menü İcon

Ceyda Ateş: ''Sevgim imzalayacağım kağıttan daha büyük''

Ceyda Ateş: ''Sevgim imzalayacağım kağıttan daha büyük''

BUĞRA’NIN OYUNCAK AYISINDAN ÖZÜR DİLEDİM

Evlendiğiniz söylentileri çıkmıştı ama böyle bir şey henüz olmadı sanırım...

- Ceyda: İnsanlar genelde birileri ilişkiye başladığı zaman önce evlenmelerini, sonra boşanmalarını bekliyor. Bunun için de sürekli aslı olmayan haberler çıkarılıyor. Henüz böyle bir durum yok. Zaten olduğunda da bunu açıklıkla paylaşırız.
- Buğra: Biz ilişkimizle ya da kendimizle ilgili çıkan bu tarz doğruluğu olmayan haberlere gülüp geçiyoruz. Sürekli gizlice evlendiğimizi okuyoruz. Neden gizlice evlenelim ki; böyle bir şey yaşarsak herkesin haberi olur ve tüm eşimiz, dostumuz, yakınlarımız yanımızda olur. Bunu saklamak için hiçbir sebep göremiyorum.

Birlikte yaşadığınız en komik anınız nedir?

- Ceyda: Her anımız komik ve eğlenceli... Buğra zaten çok eğlenceli biri. Anlatmaya kalksam 3 senenin özetini anlatmak zorunda kalırım, ama yaşadığım en komik anılardan biri şu: İlk çıkmaya başladığımız dönemde Buğra’nın çocukluğundan beri sakladığı oyuncak ayısını yere düşürdüm, Buğra bana oyuncaktan özür diletti.
- Buğra: Ceyda’yı ilk tanıdığım günden beri niye komedi yapmıyorsun diye soruyorum. Ceyda komik olduğunu bilmeden komik... En çok güldüğüm anılarımızdan biri şu; bir akşam bahçede yemek yiyelim dedik, ben masada otururken Ceyda havuzu görmeyip yemeklerle beraber havuza düştü. O anı hatırladıkça hâlâ dakikalarca gülüyorum. Fotoğraf çekmeme izin vermedi yoksa sosyal medyada kesin görürdünüz.

,

Yorum Yaz