Menü İcon

2. Sayfa'ya konuk olan usta oyuncu Nebahat Çehre, Canan Karatay'dan Özür diledi

Usta oyuncu Nebahat Çehre, katıldığı programda çarpıcı açıklamalar yaptı. Ünlü oyuncunun, Canan Karatay ile kıyaslanması gündem olmuştu. Nebahat Çehre kendsinin Canan Karatay le kıyaslanması hakkında da konuştu...

Röportaj Gazetesi

2. Sayfa'ya konuk olan usta oyuncu Nebahat Çehre, Canan Karatay'dan Özür diledi

Nebahat Çehre, 2.Sayfa'ya konuk oldu. Çehre, şunları söyledi:

* Beni güzel buldukları için herkese teşekkür ederim. Ben kendimi o kadar güzel görmüyorum, ben sadece yaşımı güzel yaşadığıma inanıyorum.

* Ben bu zamana kadar hiç cilt bakımına gitmedim, banyo yaptığım zaman yüzümü de keseyle yıkarım. Nemlendirici krem sürerim, gözaltı kremleri kullanıyorum. Yürüyüş yapıyorum, bütün bunun nedenleri hayata güzel bakmak, iyi dostlar edinmek…

Nebahat Çehre: Canan Karatay'dan özür dilerim - Magazin haberleri

*Beni Canan Karatay’la kıyaslıyorlar. Canan Karatay bir profesör onun sözlerini dinlemek lazım tabii ki. Cilt bizim ailede genetik, karıştırmak ve karşılaştırmak bence hata. Ben Canan Hanım’a çok büyük saygı duyuyorum. Çünkü uzun eğitim almış profesör olmuş, Amerika’da bizi temsil etmiş bir insan. Güzellik çok göreceli. Güzel olup boş olmak daha kötü bir şey değil mi?

Böyle bir karşılaştırma yaptıkları için de üzgünüm ve Canan hocadan özür diliyorum. Çünkü benim çok saygı duyduğum bir kişilik. Bu zaman kadar hiç konuşmadık ama açıklamalarını takip ediyorum.

Söyleşi: 2.sayfa Programı

Nebahat Çehre Röportajı Canan Karatay'dan Özür Diliyorum, CANAN KARATAY'DAN ÖZÜR DİLERİM

Yorum Yaz