Menü İcon

Çağlar Ertuğrul: ''Yakışıklı adamlar da komik olabilir''

Çağlar Ertuğrul: ''Yakışıklı adamlar da komik olabilir''

Üniversite mezunu 6 yakın arkadaşın iş bulma maceralarını eğlenceli bir dille beyazperdeye taşıyan ‘Biz Size Döneriz’in başrol oyuncusu Çağlar Ertuğrul’la bir araya geldik. Rol aldığı ‘Dağ 2’nin 2016’nın en çok seyredilen filmi olmasıyla dikkatleri üzerine çeken Ertuğrul’u ‘Biz Size Döneriz’de yakalamışken gelecek planlarını, aşka ve evliliğe bakışını da sordum. Hakkında soğuk ve mesafeli yorumları yapılan ünlü oyuncunun mesafeli duruşunu ilk gittiğimde ben de hissettim. Mesafeli olduğunu kendisi de söylüyor ama bu rahatsız edici bir şey değil. Sorularıma verdiği samimi cevaplarıyla eğlenceli yanına da bizzat şahit oldum...

Masalsı bir film çektik’ Yakında ‘Biz Size Döneriz’ filmiyle seyirci karşısına çıkacaksınız. Filmin nasıl bir hikâyesi var?

-Yeni mezun olmuş 6 yakın arkadaşın hayatla mücadelesini anlatıyor. İzleyen herkes kendinden bir şey bulacaktır. İş bulmayla ilgili bir depresyon yaşıyorlar. Bu sadece Türkiye’de değil, gençlerin yaşadığı genel bir kaygı. Onlar da bu kaygıları dostluklarıyla aşmaya çalışıyorlar. İnişli çıkışlı, masalsı bir film. Bence 2017’nin en eğlenceli filmi olacak.

,

Yorum Yaz