Menü İcon

Bülent Ersoy: ''Pimi çekilmiş, patlamaya hazır bombayım''

Bülent Ersoy: ''Pimi çekilmiş, patlamaya hazır bombayım''

NE HAVASI HANIMEFENDİ, HİJYENİK ORTAMDA DEĞİLİZ!

Yanılmıyorsunuz…

– Ben seyahat etmeyi seviyorum. Günümüz trendleri de bu yönde. İnsanlar, ekrana baktılarında hoş ve farklı bir şey izlemek isterler diye düşündüm. “Hadi bavulları hazırla Bülent!” dedim…

Kilit insan siz misiniz?

– Sizce?

Siz kabul etmeseydiniz bu program olmayacak mıydı?

– Sizce? Ben, bana gelen teklifleri uykuya yatırırım. Önce kendimle, sonra tavanlarla konuşurum, ne getirir, ne götürür, ne yapar, ne eder… Türk halkının çoğunun görmediği yerler buralar. Belki hiçbir zaman da göremeyecekler. Ama bir düğmeye bastıkları vakit, hiçbir bedel ödemeksizin buralara gelebilecekler. E biz de eğlenceliyiz.

Halkın içine karışıyor musunuz?

– Ama ben öyleyim. Halkın içindeki Diva. İçimden geldiği gibi davranırım. Biz çekerken eğleniyoruz, onlar da izlerken eğlenecek. Her yeri bizimle yaşayacaklar.

Havalı bir seyahat programı gibi değil yani…

– Ne havası hanımefendi? Hijyenik bir ortamda değiliz, affedersiniz ama kokudan gezemiyorum. Müthiş bir coğrafya ama böyle bir yanı da var. İlk gün, “Burun deliklerime acaba ne tıkasam?” diye düşündüm. “Tıpa var mı?” dedim. “Yok” dediler. Ama ben helva da derim, halva da…

Her yere uyum sağlıyorsunuz yani?

– Tabii. Bukalemun gibiyim…

Biraz da zor bir coğrafya, siz çok da genç değilsiniz. Bir ay yollarda olacaksınız, korkmadınız mı?

– Hanımefendi neden korkacağım? Yılandan mı? O da soktu. Allah’tan bir şey olmadı. Ganj’a da girdim, bak hâlâ hayattayım. Evet, birtakım badireler atlatıyoruz… Ama emek olmadan ekmek olmaz!

,

Yorum Yaz