Menü İcon

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ: ''Sonuç hayırlı olsun''

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ: ''Sonuç hayırlı olsun''

Yer yarıldı da içine mi girdi?

- Benim şöyle bir kanaatim var.Adil Öksüz Türkiye içerisinde hareket halinde olmuş olsa bir yerde görülmese bir başka yerde görülebilir, yakalanabilir. Ben yurtdışına çıkabilme ihtimalini çok zayıf görüyorum. Herkesin teyakkuz halinde olduğu ve her tarafın arandığı bir yerde kaçması kolay bir iş değil,çok zayıf bir ihtimal. Ama benim şahsi görüşüm Türkiye içinde birileri tarafından saklanıldığı ihtimalinin daha yüksek olduğunu düşünüyorum. Nerede saklıyor kim bunlar tabi bunlara dair araştırmalar vs sürüyor. Ama eninde sonunda kimler, nerede saklarlarsa saklasınlar bulunacaktır.

Adil Öksüz bulunursa çok önemli bilgilere ulaşılır mı yoksa zaten bilgiler ortada mı?

- Adil Öksüz konuşursa elbette ulaşılır yani çünkü bir kara kutu gibi. FETÖ terör örgütü mensupları her şeyi reddediyor şimdi, örgütten talimat geldi her şeyi reddedin diye onlar da her şeyi reddediyor.Kemal Batmaz diye birisi var, kamerada görüntüsü var, fotoğraflarını gösteriyorlar adam ben değilim diyor. Kendisi orada, kendi görüntüsünü reddediyor. Hatta parmak izleri çıkmış bazı yerlerde bilirkişi raporu ile sabit, benim değil diyor nasıl gitmiş o parmak izi oraya diyor.

Tirajı komik hale gelmiş yani

- Bu  kadar aleni örgüt ve örgüt üyeleri herkesin aklıyla alay ederek milletin gözünün içine baka baka yalan söylüyorlar. Bu yalanı söylerken de ibadet yaptıklarını düşünüyorlar. Yani büyük bir şey yaptıklarını düşünüyorlar. O nedenle Adil Öksüz konuşturulduğu zaman ben elbette çok şeyin aydınlanacağını düşünüyorum.

,

Yorum Yaz