Menü İcon

Behzat Uygur'dan Aleyna Tilki'ye ödev!

Behzat Uygur'dan Aleyna Tilki'ye ödev!

İyi bir hayat nasihati… Aleyna’ya kızdınız mı?

Kızın yazdığı şey beni üzmedi, güldürdü. Onun adına üzüldüm, çok sert cevaplar geleceğini o anda tahmin ettim ve öyle de oldu. Yaptığı yanlıştı.

Siz neden kızın kafasına kendi saçınızı koydunuz Allah aşkına?

Çok sert bir dünyadayız. Sürekli bir yerlerden tokat yiyoruz. Şu anda mizaha en çok ihtiyaç duyduğumuz dönem. Ben de bu kızcağızın fotoğrafına böyle bir şey yapmanın eğlenceli olacağını düşündüm. Takipçilerim biraz nefes alsınlar, gülsünler diye bu tarz paylaşımlarım olur arada… Bunun için paylaştım bu kızcağızı da. Ti’ye almak diye bir şey var, bu da kötü değil.

Onun ne cevap vermesini beklerdiniz?

Keşke cevabını mizahla verseydi. Hemen saldırıya geçmek yerine sen de eğlensene! Çocukcağızın çevresinde insanlar var, onlar da mı veremiyor bu aklı ona? Aleyna’nın üzerinden gitmeyelim… Hemen saldırıya geçme hali her alanda var; politikada, futbolda, sokakta…

Kendimizle eğlenmiyoruz, mizahla bakmıyoruz yaşama. Eskiden böyle değildi. Benim tek derdim bu: Belden aşağı vurmadan biraz eğlenmek. Yaptığımın belden aşağı olduğuna inanmıyorum, yapmam öyle bir şey.

Bazıları, “Kızı yaşındaki çocukla niye uğraşıyor” diyor…

Ben oğlumla da uğraşıyorum! Bunu sırf eğlenmek için yapıyorum, başkaları da eğlensin diye. Birbirimize karşı hoşgörülü olalım, eğlenelim.

Siz yeni jenerasyonu, yaptıkları işleri takip ediyor musunuz?

İşte bak böyle takip ediyorum. (Gülüyor)

Behzat Uygur'dan Aleyna Tilki'ye ödev röportaj, Behzat Uygur'dan Aleyna Tilki'ye ödev!

Yorum Yaz