Menü İcon

Bahar Candan: ''Murat Boz ve Eser Yenenler'le olan tek şey yaş farkı''

Bahar Candan: ''Murat Boz ve Eser Yenenler'le olan tek şey yaş farkı''

Justin beni öyle bir seçiciliğe itti ki...

Çekim sırasında göğsünüzün sağ alt kısmında 17 dövmesi olduğunu söylediniz...

- Hayır ya o dövmeyi kimse bilmiyor. Babamın haberi yok. Fondötenle kapatıyorum.

Artık çok geç...

- Babacım özür dilerim. 19 yaşımdayım bir sene önce, 17 (!...) yaşımdayken “Çok büyüdüm, yaşasın” dedim ve yaptırdım. Miley Cyrus’ın ilk dövmesini yaptırdığı yere ve onun yaşında. Demek ki ruhlarımız aynı.

Popülerlik aşkı getirdi mi?

- Evet, Justin Bieber’a âşığım. Yakışıklı, akıllı ve annesini hiç üzmüyor. Selena Gomez’i sevmesek de Justin hayatlarımıza onunla girdi. Bunun için ikisinin ilişkilerini onayladım.

Gerçek ilişkiniz hiç olmadı mı?

- Justin beni öyle bir seçiciliğe itti ki... Sevgilim değil, hep arkadaşlarım oldu. Biriyle el ele tutuşuyorum, koluna giriyorum ama o kadar. Öpüşmüştüm ama sadece o da küçük bir öpücüktü. Bizim okulda çok yakışıklı erkek yok. Okul dışındakileri de babam sevmiyor. Yani hayallerdeki erkek arkadaş ritüelini hiç yaşamadım.

Peki ya Eser Yenenler’in evinden çıktığınız gece... Murat Boz’la ve Eser Yenenler’le aşk iddiaları...

- Aramızda bir şey olmadı. Murat Boz ve Eser Yenenler’le aramızda olan tek şey yaş farkı.

Sizi reklam yapmakla suçladılar...

- Bence onlar reklam yaptılar. Ben asla yalan söylemem.

Çok okudum, şimdi ara verdim

Nişantaşı’nda ablam ve anneannemle oturuyorum. Annem, babam haftasonları geliyor. Kitap okumam gereken zamanlarda o kadar çok okudum ki fenomen olup eğlenceli zamanlarım başlayınca bir süre ara verdim. Harry Potter serisi benim hayatımın özeti gibi. En sevdiğim erkek oyuncu, Spider-Man.

Estetiğim yok. Sadece güzellik merkezimizin reklamı olsun diye dudak dolgusu yaptırdım. Bu arada “Önce bize konuş” dediğiniz için, gelen hiçbir televizyon teklifini kendim kabul etmedim. Bunu da mutlaka yaz!

,

Yorum Yaz