Menü İcon

Bahar Candan: ''Murat Boz ve Eser Yenenler'le olan tek şey yaş farkı''

Bahar Candan: ''Murat Boz ve Eser Yenenler'le olan tek şey yaş farkı''

Tekrar avukat...

(Yine kesik...)

Nerelisiniz?

- Mersin. Üç kardeşiz. Annem ve babam üniversitede öğretim görevlisi. Babam eğitimci olmasının yanında dinini yaşayan biri. Namaz kılan, oruç tutan, düşünceleri muhafazakâr bir insan.

E sizi ekranda görünce ne yapıyor?

- Yaptığım işin ve başarımın farkında, bana saygı duyuyor. O hayatımda Justin Bieber’dan sonra gördüğüm en yakışıklı erkek. Dünyadaki ‘Best of the world’.

Çocukken de böyle miydiniz?

- Hep dikkat çekiciydim. Arkadaşlarım beni kıskanırlardı. Bu yüzden kolay arkadaş edinemezdim. Babam havuzda insanlara benimle arkadaş olmaları için dondurma alırdı. Yani babam onları satın alıyordu.

Ablanızla aranız nasıl?

- O dünyanın en gaddar ablası. Hayatın her döneminde benden önce doğduğu 28 ayı, fitil fitil burnumdan getirdi. Ama ben ondan daha uzun boyluyum, gözlerim kocaman, burnum küçücük.

Helinsu ve Öyküsu yakın arkadaşlarım ama Larasu’dan nefret ediyorum

Instagram adresiniz ‘Elitizm1’... Neden?

- Sosyal medyada bize yapılan taraflı ve agresif yorumlardan hepimiz mustaribiz. Ben de profil sayfama “Sadece elitler içindir” yazdım. Bu, kötü yorumlara karşı aldığım bir garddı. Bu şekilde elitizm akımını başlattım. Kısaca sadece elitleri umursuyorum.

Peki, Instagram’da sizi neden takip ediyorlar?

- İnsanlar ne yaptığımı, nereye gittiğimi merak ediyor. En çok da en iyi arkadaşımın kim olduğunu... Çünkü sürekli en iyi arkadaşlarım değişiyor. Ne yapayım, son kullanma tarihleri geçiyor. Hepsi beni kıskanıyor. Bu sebeple bir süre sonra bana benziyorlar. Şimdi Helinsu ve Öyküsu en yakın arkadaşlarım ama Larasu’dan nefret ediyorum. Çünkü beni kıskanıyor. Kıskançlığın olduğu yerde ben yokum.

,

Yorum Yaz