Menü İcon

Candan Kardeşler: ''Bahar’ı suçluyorum, kendimi değil''

Candan Kardeşler: ''Bahar’ı suçluyorum, kendimi değil''

Biraz kendinizi suçluyor musunuz?

N.C.: Bahar’ı suçluyorum, kendimi değil de… Yapma dediğim şeyleri yapıyor. Türkiye magazinini değil, dünya magazinini takip ediyoruz. Takip ettiklerimiz Kardashian’lar olunca, yaptıklarımız Türkiye’ye fazla kaçıyor. Mesela giydiklerimiz dünya modası için kapalı ama Türkiye için açık kalabiliyor. İnsanlar anlasın diye konuyu indirgedim. Bizim takip ettiğimiz dünya başka. Hayal gücümüz çok gelişmiş. Mesela Bahar İşte Benim Stilim’i bir oyun alanı olarak gördü. İstediği gibi konuştu, eğlenmek için şarkı yaptı. Ama insanlar anlamadı.

Siz gerçekten bu ses tonuyla mı konuşuyorsunuz Bahar?

B.C.: Ses aralığım çok geniş. Do’dan mi’ye kadar ses çıkarabiliyorum. Bu benim yeteneğim. Programlara giderken, “Hangi ses tonumla konuşayım, yarışmadaki gibi mi normal mi” diye soruyorum. Bu da tavırdır. Ses tonu, izlenim yaratmak için kullanılan en önemli silahtır. Dolayısıyla erkek arkadaşımla mi’den, babamla sol’den, sizinle do’dan konuşabilirim.

Babanız hukuk fakültesinde yardımcı doçenti mi?

N.C.: Hukuk ikinci üniversitesi. Tapu Kadastro Akdeniz Bölge Müdürü’ydü, daha sonra üniversiteyi tercih etti. Şimdi Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi’nde doçent. Okumaya aşık biri. Ailemi yıpratmalarını istemiyorum.

Anneniz?

B.C.: Eğitmen. Babam gibi.

,

Yorum Yaz