Menü İcon

Candan Kardeşler: ''Bahar’ı suçluyorum, kendimi değil''

Candan Kardeşler: ''Bahar’ı suçluyorum, kendimi değil''

Babanız ne dedi?

B.C.: Babam haberlerin gerçeği yansıtmadığının o kadar farkında ki. Bize ilk sorduğu şu: “Haberleri gördünüz mü? Ne yapmayı planlıyorsunuz?” Biz her şeyi onlara soruyoruz, sizinle röportajımıza kadar.

‘Babanız’ olduğu söylenerek bir fotoğraf paylaşıldı…

N.C.: Babamızın fotoğrafı bile kullanıldı. Aşırı üzüldüm. Babamızın genç oluşuyla bile bizi vurmaya çalıştılar. Gerçekten aşağılık bir durum. Dedikoduyu, gıybeti aşıyor. Dejenere olmuş o kadar kız var ki… Kendimizi açıklamak için ekstra çaba harcıyoruz. Çok garip.

Fark etmiş miydiniz partiden çıkarken fotoğraflarınızın çekildiğini?

N.C.: Söylendi kamera, muhabir var diye… Ama bu bizim asla işimize gelmeyen bir şey. Reklam için diyorlar ama bizim çok ünlü arkadaşlarımız var. Hatta dünya basının ilgisini çekecek insanlarla galerimde fotoğraflarım var. Bu tip reklam tercihim değil, kendime yakıştırmıyorum. Arkadaşlarımızdı, eğlendik bitti, o kadar. Sanki delicesine bir parti varmış gibi, insanların aklına ‘Amerikan Pastası’ filmi geliyor. Öyle bir abartılarak konuşuluyor ki… Yaşı küçük iki kızın üstüne bu kadar gidilmemeli. Birazcık daha kendi gençliklerini ya da ailelerimizi düşünerek hareket etselerdi bizim için sorun yoktu.

,

Yorum Yaz